szczury_wroclawia_szpital
Game Exe

Podsumowanie ankiety

Autor: Wojciech "Courun Yauntyrr" Kominek · Opublikowano: poniedziałek, 14 października 2013

Za nami już nasza seria aktualizacji w ramach Tygodnia Herosów, chociaż po cichu liczyłem, że w turnieju weźmie udział więcej osób. Frekwencja nie zawiodła jednak w przypadku naszej ankiety, w której pytaliśmy o ulubiony zamek z trzeciej odsłony gry.

ankieta, podsumowanie ankiety

Doniesienia z warszawskiego referendum sugerują, że w narodzie powoli zanika chęć czynnego udziału w wyborach. Nic jednak bardziej mylnego w przypadku ulubionej frakcji w trzeciej odsłonie gry. Patrząc na wyniki wiem już, że do samego końca trwała zażarta walka, a zwycięzca nie mógł być pewny sukcesu nawet na ostatniej prostej przed metą.

Zwycięzcą okazał się Loch, czyli miejsce, gdzie można nająć chimerę, mantikorę czy złe oko. To ostatnie przypomina tych mniej przyjaznych mieszkańców Podmroku, co mnie osobiście cieszy, bowiem coraz więcej użytkowników pomału ulega indoktrynacji pewnego pajęczego bóstwa. Nie o tym będzie teraz mowa, gdyż najwyższy czas przedstawić wykres z końcowymi wynikami.

ankieta

Widać, że Loch czuł na sobie oddech, zapewne nie do końca świeży, Nekropolis, któremu zabrakło raptem dwóch głosów, aby zrównać się z liderem. Podium zamyka Bastion ze swoim Flower Power.

Dziękujemy za udział w ankiecie i zapraszamy do następnej, w której możecie wypowiedzieć się odnośnie zmian graficznych w nowych artykułach. Czy podobają się wam zmiany, czy też raczej obstajecie za klasyką pozbawioną ozdobników?

Komentarze

Medivh · poniedziałek, 14 października 2013, 20:47
0
Wrota żywiołów przed Inferno? Oo No way...
Tamc. · poniedziałek, 14 października 2013, 20:52
0
Cytadela 15 głosów?! Kurczak chyba siekał od wszystkich swoich znajomych.
Trzeci Kur · poniedziałek, 14 października 2013, 20:57
0
Obdzwoniłem rodzinę - pomogli;p
Courun Yauntyrr · poniedziałek, 14 października 2013, 21:00
0
Ja nie głosowałem, bo zaczynałem grę od części IV
Tamc. · poniedziałek, 14 października 2013, 21:13
0
Heh, pachniało to podstępem.
Arcodes · wtorek, 15 października 2013, 19:42
0
Jak to Forteca nie wygrała?? Jeszcze rozumiem Loch na 1 miejscu ale Nekrofilce na 2? I dziwić się że na wybiegach w Paryżu i Mediolanie też szkielety biegają i jeszcze na koniec nóż w plecy jakim są pantalono lubne elfy... ;( Przecież Lionel przegrał wojnę na turnieju... How can it be??
Lionel · wtorek, 15 października 2013, 20:15
0
Bo choć elfy mają niezasłużenie złą opinię, to wymiatają. Poza tym szybkie pegazy, dość wytrzymałe jednorożce, liczne centaury, wolne, ale zabujcze drzewce i nawet krasnoludy się dobrze trzymają.
Wiktul · wtorek, 15 października 2013, 22:39
0

Cytat

Wrota żywiołów przed Inferno? Oo No way...


COKOLWIEK przed Inferno?! Oo... No way...

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...