Game Exe

Podsumowanie ankiety

Autor: Wojciech "Courun Yauntyrr" Kominek · Opublikowano: niedziela, 22 września 2013

Wakacje już w sumie za nami, bowiem nawet studenci powoli przygotowują się do powrotu w uczelniane progi. Czas już najwyższy podsumować naszą luźną ankietę, w której zadaliśmy dość nietypowe pytanie. Jak się okazuje, tym razem mamy jedną dominującą odpowiedź.

ankieta, podsumowanie ankiety

To chyba pierwszy taki eksperyment, w którym puściliśmy oko do naszych użytkowników. Stąd też ankieta zakładała, iż znajdujemy się w sidłach głodnego pająka. Waszym zadaniem było wskazać tę część ciała, którą pożre na początek. Jak głosowaliście? Noga czy ręka? A może wpierw chętnie oddacie głowę?

Chociaż pomysł był odważny, to jednak zdecydowanie nie zamierzaliście się zmagać się z podobnym dylematem. Zdecydowana większość ma na głowie inne sprawy, do których najchętniej dobiegnie, by chwycić je w obie dłonie. Spójrzmy więc na rozkład głosów, który prezentuje poniższy wykres.

ankieta

Jeśli nie przypadły wam do gusty pajęcze dylematy, to mamy dla was nową ankietę, ściśle powiązaną z planowaną akcją, którą można określić mianem "heroiczna". Tym razem pytamy was o preferencje odnośnie zamków, które pojawiają się w trzeciej odsłonie gry Heroes of Might & Magic.

Komentarze

Dalejdoichgardelwyrzanacic · niedziela, 22 września 2013, 19:12
0
Nie wyświetla mi się wynik ankiety.
Medivh · niedziela, 22 września 2013, 19:13
0
Wyświetla się na stronie, nie na forum.
Courun Yauntyrr · niedziela, 22 września 2013, 19:13
0
U mnie działa, więc u ciebie to problem po stronie przeglądarki.
Wiktul · poniedziałek, 23 września 2013, 00:58
0
Ten pająk jest naprawdę uroczy

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...