Podsumowanie ankiety

2 minuty czytania

Najwyższa pora na Imperatora! Mówiąc dokładniej, najwyższa pora podsumować wyniki naszej dotychczasowej ankiety i udostępnić wam kolejną. Pytaliśmy o wasz stosunek do tworzenia gier spod szyldu Star Wars przez firmę Electronic Arts.

star wars, ankieta

Plan biznesowy był dosyć prosty. Wpierw wymyślamy coś dobrego, potem lansujemy nasz pomysł, a gdy ten przeradza się w machinę przynoszącą pieniążki, myślimy, jak też wyciągnąć z niej jak najwięcej. W końcu dochodzimy do momentu, kiedy nie stworzymy nic twórczego, więc zgarniamy walizki pieniędzy i sprzedajemy wszystko. W skrócie tak niektórzy fani odczytali decyzję Lucasa, gdy ten oddawał firmę w ręce Disney'a. A ci ostatni szybko podpisali umowę z EA i pokasowali dotychczasowe projekty, w tym obiecujące Star Wars 1313. Nie byłoby w tym może nic strasznego, gdyby nie chodziło o TO EA.

Patrząc na rozkład waszych głosów, nie trudno zauważyć tendencję, którą nazwę... sceptyczną. Zdecydowana większość biorących udział w ankiecie nie wierzy w to, że EA zdoła stworzyć zupełnie nową jakość. Pewnie coś w tym jest, bowiem szumnie zapowiadane i drogie The Old Republic świata nie zawojowało i ostatecznie egzystuje jako gra bez abonamentu. Zobaczmy, jak rozłożyły się głosy na poszczególne opcje.

ankieta

Od razu widać, że niektóre odpowiedzi układali moi redakcyjni koledzy. Promyczek nadziei jest niezwykle słaby, bowiem obawiacie się niedoróbek i ogólnego partactwa, za które trzeba będzie co trochę dopłacać. Nawet wizja DLC z Wookie was nie skusiła i zdecydowaliście się uczynić z EA kolejną Gwiazdę Śmierci. Pytanie tylko, czy chodziło wam o jej niszczycielską moc, czy też ostateczny los...

Wakacje w pełni, dlatego mamy dla was nową ankietę. Tyczy się ona potworów bardzo często wykorzystywanych w grach czy książkach. Mowa rzecz jasna o pięknych i groźnych pająkach. Kto się ich nie boi?

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...