Sesja Pokemon: Nowy Początek!

1 minuta czytania

Dotychczas nasze sesje dotyczyły sfery czysto fantastycznej. Jeden z użytkowników, Obserwator, stwierdził jednak, że Pokemony to też fantastyka. Więc czemu by nie zrobić sesji w tamtejszych realiach?

pokemon

Pomysł początkowo nie zyskał dużej popularności – zgłosiła się tylko jedna osoba. Z czasem jednak chętnych przybywało, co przekonało mnie do napisania tego newsa. Pokemony wydają się być dziecinne, w końcu większość z was pewnie ma już za sobą lata, kiedy z zapałem oglądało przygody Asha i jego elektrycznego przyjaciela, Pikachu. Sam miałem pewne wątpliwości. Pokemony? Nieee. A teraz dobrze się bawię! Okazało się, że nadal mam coś w sobie z dawnego wielbiciela Pokemonów. I nadal nie cierpię słynnego "Pika-pika", ale to już inna historia. Zmierzam do jednego wniosku – może i wy zechcecie znów udać się w podróż po Kanto lub Johto? Jeśli tak to serdecznie zapraszam do zapoznania się z tym tematem. MG prowadzący sesję Pokemon to właśnie Obserwator. Na razie spisuje się ze swojego zadania znakomicie, a jedyną przeszkodą dla niego są chwilowe braki czasu. Stara się jednak jak może – więc może dacie mu szansę?

Sesja Pokemon: Nowy Początek – poczytajcie, jak przebiegają sesje innych użytkowników!

Komentarze

0
·
Przyznam się do czegoś wstydliwego. Kiedyś zbierałem karty Pokemon i nawet w nie grałem! http://www.dramabutton.com/
0
·
Nie masz czego się wstydzić.
Te karty pokemon to taki grzech pierworodny naszego pokolenia
0
·
No ja nie wiem, ja miałem zeszyt z naklejkami Pokemon z Boomera Do dziś budzę się przez to w nocy zlany potem.
0
·
A ja przyznam się że kart nie miałem tylko tazosy ( kiedyś w chipsach można było coś takiego znaleźć) później pojawiły się także metalowe X_X
Naklejki miałem ale trzymałem je w domu . Tak samo było z maskotką Pikachu - dostałem kiedyś na urodziny czy gwiazdkę.

Fajnie jest mieć taki news o swojej sesji Pogratuluję jeszcze raz krzyslewemu za dobór obrazka i słów
Dobra robota.
0
·
A tazosy to nie były kapsle? Ja uwielbiałam kapsle w ogóle, w podstawówce wszystkich ogrywałam. Pokemony jakoś mnie nigdy nie wzięły, z tych polsatowskich anim wolałam już Bayblade, czy jak to się tam zwało, ale też jakoś namiętnie tego nie oglądałam. Na pewno nie tak namiętnie jak Motomyszy z Marsa czy Czarodziejkę z Księżyca.
0
·
Zgadza się Ati to były kapsle. Bayblade też oglądałem Czarodziejkę z Księżyca tak samo
Poki śledziłem jeszcze kiedy Ash wędrował po Johto. Później było gimnazjum i jakoś się wyrosło z tych potworów.
Generalnie serfując w necie natknąłem się na listę z generacjami Pokemonów. Byłem zaskoczony że doszły do piątej czyli jest już ponad 649 :X A kolega ostatnio mi mówił iż powstaje szósta :X
Co za dużo to nie zdrowo moim zdaniem

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...