Podsumowanie ankiety

2 minuty czytania

Najwyższa pora podsumować wyniki dotychczasowej ankiety, która w całości poświęcona była nadchodzącej trzeciej odsłonie gry Wiedźmin. Na jakie innowacje względem poprzedniczek najbardziej liczą nasi użytkownicy?

wiedzmin 3, witcher 3, ankieta

Trzeba przyznać, że zapowiedzi twórców są niezwykle smakowite i działają na wyobraźnię, przez co musieliśmy w naszej ankiecie uwzględnić naprawdę dużo opcji. Czy powstanie gra idealna? Na odpowiedź przyjdzie nam poczekać do przyszłego roku, jednak już teraz możecie zapoznać się z wynikami. Na który aspekt nowości stawiacie najmocniej?

Okazuje się, że najwięcej głosów zdobyła ta z opcji, która pragnie z Wiedźmina 3 uczynić grę z otwartym światem, co przyczyniło się do dużego sukcesu gier spod serii The Elder Scrolls. Może Dovakhiin powinien się obawiać, gdyż CDPR bacznie podpatruje konkurencję. Jak dokładnie rozkładały się wasze głosy?

ankieta

Jak na dłoni widać, że stawiacie na dynamikę świata. Twórcy obiecuję świat o wiele większy niż ten, który oglądamy w "dwójce", w tym możliwość powrotu do Flotsam czy Aedirn. Sam chętnie przekonam się, czy uda się dotrzymać słowa i pokazać, jak też nasze wysiłki podczas ścigania królobójców wpłynęły na losy tamtych obszarów. Także i sam wątek wojny to doskonała okazja do przejmowania części terenów z misją ich odbicia lub utrzymania. Co prawda to nie gra MMO, jednak Wiedźmin 3 może nadrobić te braki większą szczegółowością i dopracowaniem każdej scenerii.

Podium zamyka tematyka questów. Chcemy, by inwazja Nilfgaardu była okazją do wielkich czynów, przy czym nie może zabraknąć polityki i nieczystych zagrań każdej ze stron. Wiadomo, że na wojnie zawsze ktoś zarabia, jednak nasi użytkownicy głosowali na tę opcję z nadzieją, że fabuła wciągnie nas mocno i będzie posiadać kilka rozgałęzień, dzięki którym do gry będziemy jeszcze wracać.

Dość jednak o Geralcie i jego przygodach, bowiem czeka na was nowa ankieta. Pytamy w niej o wasz stosunek do producentów, którzy coraz chętniej sięgają po Kickstartera.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...