posiadlosc

Dziewiąte urodziny i jubileusz GameExe!

2 minuty czytania

Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy...

Jest taki dzień, w którym budzą się demony...

Tak tak, drodzy czytelnicy, goście i użytkownicy! Nadeszła chwila, na którą wszyscy czekali z utęsknieniem od zeszłego roku, odliczając dni, godziny, rwąc kartki z kalendarza i włosy z głowy, śledząc koniunkcję sfer, przygotowując misterne rytuały i tajemnicze obrzędy. Dla wszystkich tych, którzy wykazali się pamięcią, uporem, niezłomną cierpliwością oraz wiarą, nadszedł moment świętowania...!

... Nie, nikt nie przełożył Gwiazdki na wcześniejszy termin...

To GameExe kończy dziś 9 lat!!!

game exe, ge, jubileusz, cthulhu

Jedną z tradycji GameExe jest, że świętowanie urodzin to coś więcej, niż krótka notka na stronie głównej, którą lekceważą po równo redaktorzy i czytelnicy. Każdy kolejny rok istnienia tej wielkiej, wspaniałej inicjatywy, która przez lata angażowała rzesze wyjątkowych, utalentowanych ludzi, to naprawdę duży powód do dumy i wzruszeń. Nie tylko dla Nazina, od którego wszystko się zaczęło i bez którego nic by tu nie było (nie tylko bandyctwa), ale dla nas wszystkich – członków redakcji i współpracowników, zarówno obecnych, jak i dawnych,. Przede wszystkim zaś dla Was: którzy wciąż tu jesteście, wracacie, współtworzycie, komentujecie, dajecie nam powód, cel i motywację do pracy, za której ogromny nie raz trud jedyną nagrodą jest Wasze zainteresowanie.

Mijający, dziewiąty już rok naszego istnienia, przyniósł wiele nowości i zmian. Zmienił się redaktor naczelny, z umiłowanego, popularnego, przystojnego, niezapomnianego Matthiasa Circello, na mackowatego dziwoląga o bliżej nieznanych umiejętnościach i odrażająco mackowatym obliczu. Niedawno pożegnaliśmy też Tokara – człowieka, który napisał tak wiele newsów, że na długi czas zabrakło ich w sieci i za sprawą którego BioWare musiał pozwalniać swoich najważniejszych ludzi. Jednak jak zawsze w miejsce starych mistrzów przychodzą młode talenty, które razem z Wami tworzą GameExe z dnia na dzień i z roku na rok. Mogliście ujrzeć u nas recenzje najważniejszych tytułów, jak "Diablo 3", "Torchlight 2", "Borderlands 2" czy "Dishonored". Dowiedzieliście się co czytać, co oglądać, przede wszystkim jednak udało się Wam przeprowadzić GE przez kolejny rok jego pracy, niekończących się kłótni, lenistwa, heroicznych zrywów i ciężkiej harówy jego redaktorów. I to naprawdę nie ważne, że kolejnych urodzin już nie będzie, bo za parę dni nastąpi globalny GAME OVER.

Na koniec, jak co roku, przygotowaliśmy dla Was serię konkursów i rozmaitych atrakcji, w ramach których możecie zdobyć rozmaite nagrody. W sumie... Czy to nie my powinniśmy dostawać prezenty od Was...? W każdym razie zaczynamy od turnieju w Herosów 3, który wybraliście w ostatniej sondzie. Odbędzie się on w sobotę i niedzielę, zapisy przyjmujemy od teraz. Bawcie się więc razem z nami, pijcie, palcie i trzeźwiejcie, bo przez najbliższe dni znajdziecie niejedną okazję do pisania recenzji, opowiadań, konkursów, wyborów i wielu innych.

Wszystkim, którzy są, byli, pamiętają i jakoś im zależy – NAJLEPSZEGO!!!

No... To lecim świętować.

game exe, ge, jubileusz

Komentarze

0
·
Najfajniejszy portal w świecie, tak, tak, tak... Czy już wszyscy o tym wiecie, tak, tak, tak...
No, jakoś to tak było Życzę Wam wszystkiego, co fantastyczne!
0
·
100 lat i najlepszego dla całej załogi GE
0
·
WSZYSTKIEGO DOBREGO I NIEŚMIERTELNOŚCI!!!!!! :D:D
0
·
A któż to upiekł ten piękny tort ? Sto lat!
0
·
Bo GameExe... GameExe nigdy się nie zmienia...
0
·
Wszystkiego najlepszego Game Exe
Będą jakieś wybory ? Fajno
0
·
...Jest taki dzień, w którym kac nas wita wszyyystkich...
...Dzień, który już, każdy z nas zna od kołyyyyski....
0
·
Wszystkiego dobrego. Udanego jubileuszu i żelaznych nerwów podczas jego organizacji. W końcu dobrze wiem, ile czasem wyrzeczeń, potu i nerwów kosztuje czuwanie nad tak wielką imprezą Mam nadzieję, że użytkownicy docenią Wasz trud i frekwencja dopisze jeszcze bardziej niż w zeszłym roku. Trzymam kciuki za kolejne sukcesy, dalszy rozwój tego serwisu i realizacje nowych wyzwań.

0
·
Jak ten czas leci, za rok 10 lat
0
·
Dziś świętuję barszczem, bo jedynie to mogłem znaleźć w kuchni. Ale nie ważne czym, ale z kim. No to zdrowie!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...