dziki_lad

Steampunkowe pandy

1 minuta czytania

steampunk panda

Dzisiaj niestety nie ma nic ciekawego w telewizji, a ja nie wiem, co napisać. Dlatego może po prostu zapytam: jak tam wieczór? W końcu teraz robią się coraz dłuższe i wyraźniejsze. Macie jakieś patenty na miłe ich spędzanie? Ja ostatnio zaczęłam książki czytywać w zdwojonym tempie i spijać litry herbat z okazji wieczora.

Szczęściem producenci gier pomyśleli już o znudzonych graczach. Dzięki temu możemy wam zaprezentować kolejną aktualizację GEV. Dishonored to tytuł, który teraz szczególnie zaprząta głowę naszym redaktorom, dlatego ukręcili napisy do aż czterech filmików: Debut trailer, The Tales from Dunwall I, The Hand that Feeds II i In the Mind of Madness III. Steampunk ogólnie ostatnio rośnie w siłę, też macie takie wrażenie? Jestem ciekawa, czy ten tytuł okaże się tak samo ciekawy, jak zapowiadają. I wisienka do tego z nieco już ostygłej premiery: World of Warcraft: Mists of Pandaria*: Cinematic Trailer.

* Z tego miejsca, przy okazji, chciałam pozdrowić Dziobka, kumpla, który zmaga się z bardzo silnym uzależnieniem od Wowa. Trzymajmy zatem za niego kciuki i życzmy mu powodzenia!

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...