Podsumowanie ankiety

2 minuty czytania

Jeśli do tej pory do was nie dotarła informacja, iż wakacje się kończą, to czas najwyższy zaktualizować bazę danych. Tyczy się to samo kwestii naszej ankiety, dlatego podsumowujemy dotychczasową i proponujemy wam nową.

ankieta, gameexe

Ładna pogoda, wokół uśmiechnięci ludzie, drinki z parasolkami a do tego poczucie, iż można zrobić wszystko. W mniejszym lub większym stopniu, dla nas wakacje to czas odpoczynku, czas odprężenia i zapomnienia od trosk i problemów każdego dnia. Wiadomo, że przy panującej "modzie" na upadek biur podróży wakacje mogą się okazać piekłem w obcym kraju, gdzie krzyczą na nas ludzie w dziwnym języku a tamtejszy prezydent, o ile jeszcze nie uciekł, mówi dużo mniej niż wie. Tak, wakacje...

W naszej ankiecie nie przejmowaliśmy się jednak takimi drobnostkami, pytając was jedynie o miejsce. Wiadomo, że wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma, jednak wybór lokalizacji docelowej odbiegał od tego, co znaleźć można w tegorocznych katalogach. Gdzie nasi użytkownicy chcieliby pojechać najbardziej?

ankieta

Chociaż nad Wisłą najnowsza edycja świata Zapomnianych Krain nie ma lekko, to musiał zwyciężyć sentyment, gdyż na wakacje najchętniej udacie się tam, gdzie spotkać można Drizzta, drowy, Elminstera czy wyniosłe elfy. Pod nasz topór trafić mogą także smoki, jednak skrzydlatych bestii było zbyt mało, by wypchnąć Ferelden na fotel lidera. Ciekawe, czy na na dopiero najniższy stopień podium wpływ miało dość chłodne przyjęcie trzeciej odsłony gry Dragon Age. Wreszcie, wydawać by się mogło zapomniane, drugie miejsce, które padło łupem Sapkowskiego i CD Projekt RED. Ich wspólny wysiłek zostawił w polu dużo bardziej popularne światy.

Wśród nich można wspomnieć o Królewskiej Przystani czy mroźnym Northrend. Nie powiodło się także piaszczystej Tatooine oraz Sanktuarium. Ciekaw jestem, skąd tak kiepskie wyniki miejsc wydawać by się mogło już niemal kultowych. Z drugiej strony, gdyby przewoźnik oznajmił mi, iż prom się popsuł i z Tatooine nie odlecę przez tydzień, to faktycznie lepiej nie ryzykować.

Pora na nową ankietę, podkreślającą powrót do szkoły, na studia czy z urlopu do pracy. Właśnie na tej ostatniej kwestii skupimy się tym razem. Chcielibyście pracować na stanowisku powiązanym z fantastyką? Jeśli tak, to w jakim charakterze? Odpowiedzi zaznaczajcie w naszej nowej ankiecie!

Komentarze

0
·
W poprzedniej ankiecie wybrałem Królewską Przystań. Czemu? Spodobała mi się wizja tego miasta w "Game of Thrones". Inne opcje tego nie przebiły, choć Temeria była blisko
0
·
Calimshan i dłuuugo, dłuugo nic.
0
·
Ja w końcu zapomniałam zagłosować.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...