Podsumowanie ankiety

2 minuty czytania

Najwyższa pora przyjrzeć się wynikom dotychczasowej ankiety. Pytaliśmy w niej o dziedzinę, z której newsy częściej powinny pojawiać się na łamach Game Exe. Jak też rozłożyły się wasze głosy?

ankieta

Muszę przyznać, że nie jestem wynikami zaskoczony. Nasz portal ewoluował przez lata, wpierw zajmując się grami (z początku właściwie tylko jedną), by stopniowo rozszerzać swoją działalność aż do Game Exe, które znacie dzisiaj. Nic więc dziwnego, że spośród blisko 400 głosów aż 154 oddano na kategorię obejmującą gry cRPG. Nie ma co się łudzić – zwłaszcza przed premierą głośnych tytułów pojawia się cała masa informacji, spośród których należy wybrać te najciekawsze.

Która dziedzina zajęła drugie miejsce? Po więcej zapraszam do rozszerzenia newsa!

Nieco mniej głosów, bo "jedynie" 134, padło łupem RPG. Do dziś chyba panuje przekonanie, iż prawdziwi fani fantastyki nie bawią się w jakieś tam cRPG, tylko siadają do prawdziwych sesji, pozwalających im wczuć się w niemal każdą postać. Nie jest to w żadnym razie ginąca gałąź fantastyki, chociaż dziś nie powstaje już tak wiele ciekawych systemów do gier a te istniejące starają się dotrzeć do jak największej liczby osób, zatracając swoją elitarność na rzecz jak największego uproszczenia zasad rozgrywki.

ankieta

Nieco zaskakujące jest dopiero trzecie miejsce książek w tym zestawieniu. Zdarzało mi się czasem słyszeć zaskoczenie znajomych tym, iż GE zajmuje się także książkami. Stosowny dział jest stale powiększany, na stronie głównej zawsze informujemy o recenzjach nowości a także obejmujemy patronaty nad kolejnymi pozycjami. Można więc powiedzieć, że ten "słaby" wynik jest w istocie dobry, bowiem pokazuje, że w tej dziedzinie idzie nam całkiem dobrze.

Gry sieciowe, czyli MMORPG, zdobyły raptem 37 głosów, nie mówiąc już o filmach, na które głosowało 5 osób. Poniżej przedstawiamy w formie graficznej ostateczne wyniki ankiety.

Ankieta

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w ankiecie i zapraszamy do kolejnej, w której pytamy o gorącą premierę tego miesiąca – Diablo III.

Komentarze

0
·
Cieszy mnie książkowy wynik .
0
·
"Gry sieciowe, czyli MMORPG, zdobyły raptem 63 głosy"

błąd powinno być 37
0
·
Słuszna uwaga, dzięki, poprawiliśmy.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...