posiadlosc

Dzień Kobiet na Gameexe!

1 minuta czytania

Od pań oraz panów Gameexe, składam dzisiaj najpiękniejsze życzenia skierowane do wszystkich naszych czytelniczek! Bądźcie zawsze takie dzielne, wytrwałe i hardcorowe, jak jesteście teraz i pamiętajcie, że nikt Was tak nie kocha jak Gameexe!

No, to skoro życzenia mamy za sobą, czas na prawdziwą niespodziankę...

kroliczek z kwiatuszkiem

Z okazji Waszego święta, mamy dla Was wielką niespodziewajkę! Postanowiliśmy zorganizować konkurs polegający na napisaniu przez Was (wybaczcie, panowie, ale Wam niczego pisać nie wolno!) krótkiego akapitu (maksimum 200 słów) na temat Waszej ulubionej, kobiecej postaci fantasy. Może ona być z gry, jak i z filmu, a nawet i z książki. Uzasadnijcie nam, dlaczego jest Waszą idolką, a to właśnie do Was, moje drogie panie, może trafić jeden z egzemplarzy "Assasins Creed: Bractwo", "Efemerydy" bądź "Bohaterowie umierają", oraz specjalna odznaka na naszym forum! Zgłoszenia przyjmujemy do 12 marca!

Drugą niespodzianką jest... Felieton samca alfy naszej redakcji, Wiktula, na temat przeróżnych par w świecie fantasy. Nacieszcie oczy, bowiem nie wiadomo, kiedy następnym razem będziemy miały okazję zajrzeć do duszy mężczyzn tak głęboko!

P.S Patrzcie jaki ładny kicaj Wam kwiatuszek przyniósł!

Komentarze

0
·
Na jaki adres wysyłać zgłoszenia?

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...