dziki_lad

Fallout Corner – nowy sojusznik GameExe!

1 minuta czytania

fallout corner, fallout new vegas, honest hearts, sojusznik, współpraca, fc

Pustkowia są pełne zadziwiających miejsc, o których się nawet filozofom nie śniło. Jednym z nich jest pewien zaułek, rozświetlony zieloną poświatą promieniowania. Podobno, jak już raz się w niego wejdzie, nie można zmusić się do wyjścia... To oczywiście Fallout Corner! Nasz nowy sojusznik oraz partner w post-apokaliptycznych interesach.

Zaufajcie mi, o tej stronie najlepiej wiedzieć jak najwięcej, więc polecam często ją odwiedzać. Współpraca pomiędzy naszymi serwisami ma przynieść plon w postaci wymiany pomysłów, jak i idei, które doprowadzą do powstania nowych, ciekawych inicjatyw. Miejmy nadzieje, że będzie ich jak najwięcej, a fakt, iż już mamy jedną niespodziankę w zanadrzu, dobrze wróży na przyszłość.

Oprócz tego, nasi nowi sojusznicy to prawdziwi maniacy serii "Fallout", więc co jakiś czas będziemy Was informować o efektach ich pracy, jak choćby o tym poradniku do "Honest Hearts", czyli dodatku, który zadebiutuje w pudełkowej formie już w najbliższy piątek. Pozostawiam Was z morzem pasjonujących artykułów, na jakie tam traficie i pamiętajcie – War, war never changes...

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...