dziki_lad

Nowa ankieta i podsumowanie starej

1 minuta czytania

Rok 2011 się już definitywnie skończył, przyszła więc pora na nową ankietę. Zanim jednak do niej przejdę, poświęcę chwilę na podsumowanie starej. Pytanie jak wam zadaliśmy brzmiało: Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się zagrać w grę, przeczytać książkę lub obejrzeć film za sprawą recenzji Game Exe? Jak się okazuje, aż 60% osób, które wzięło udział w głosowaniu, posłuchało opinii naszych recenzentów, z czego 35% więcej niż trzy razy. Nie będę ukrywać, że takie wyniki bardzo nas cieszą – udowadniają, że praca, jaką wkładamy w teksty, ma sens.

recenzje

Z drugiej strony, nasze opinie nie miały żadnego wpływu na prawie jedną trzecią głosujących. Powody takiego stanu rzeczy są zapewne różne, my możemy jedynie robić więcej i lepiej, niech to będzie nasze noworoczne przyrzeczenie. Na koniec pozostaje szanowne grono w postaci 8%, które, jak się okazuje, nie cierpi naszych recenzji. Powinniśmy być tym faktem zdołowani, jednak my wiemy, że miłość od nienawiści dzieli cienka granica, dlatego będziemy pisać tak długo, aż nasza twórczość zostanie pokochana! Tymczasem przejdźmy do nowej ankiety...

Postanowiliśmy zadać wam istotne pytanie dotyczące naszej działalności w 2012 roku, a mianowicie, czego powinno być więcej w newsach na GE – filmów? Książek? A może gier, a jeśli tak, to jakich? Ankietę znajdziecie tam gdzie zawsze, gorąco zachęcam do oddania głosu, ponieważ wyniki dadzą nam naprawdę do myślenia!

W rozszerzeniu wieści znajdziecie całość wyników starej ankiety.

redakcja, ankieta, recenzje, ocena

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...