dziki_lad

Dziesiąte Urodziny Fallout Corner!

1 minuta czytania

fc, fallout corner, fallout 3, 10 urodziny

Serwis Fallout Corner (FC) to jedna z legend polskiej sceny Fallouta, z którą wiąże się wiele ciekawych historii – zarówno wzniosłych, jak i takich, które miały dramatyczny przebieg. W dniu dzisiejszym przychodzi mi poinformować o... nie, nie o jego zamknięciu, bando pesymistów i czarnowidzów! FC świętuje swoje dziesiąte urodziny, a wczoraj z ich okazji ogłosiło konkurs, w którym do wygrania jest egzemplarz Fallouta 3. Zadanie konkursowe jest dosyć zabawne i nietypowe:

Na niektórych podstronach Fallout Corner znajdują się słowa zaznaczone czerwonym kolorem. Waszym zdaniem jest je odnaleźć. Nie powiemy Wam ile ich jest. Sami musicie się domyślić. Pewnie zapytacie, skąd macie wiedzieć, że znaleźliście wszystkie słowa. Tutaj zaczyna się druga część zadania. Pierwsze litery znalezionych przez Was słów, utworzą jedno kolejne słowo, które jest hasłem. Jest to słowo tak charakterystyczne, że na pewno będziecie wiedzieli, kiedy uzbieracie wszystkie potrzebne podpowiedzi, a nawet ilu z nich jeszcze Wam brakuje.

Jak widać, czeka was zabawa w detektywa. My tymczasem składamy Cornerowi serdeczne życzenia, kolejnych dziesięciu lat na pustkowiach i dużo, naprawdę dużo grzybów atomowych!

Wszelkie informacje na temat konkursu znajdziecie tutaj.

Komentarze

0
·
Egzemplarz F3? lol... To powinna być kara za złe odgadnięcie hasła
Mogli się bardziej postarać i rzucić pierwsze dwa oryginalne Fallouty w wersji amerykańskiej
0
·
Przypominam, że to jeden z pierwszych konkursów FC w ogóle w historii.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...