droga_stali_i_nadziei

GameWalk.pl – nowi sojusznicy GameExe

1 minuta czytania

Mamy przyjemność poinformować, że po krótkich, acz bardzo owocnych negocjacjach, zawarliśmy porozumienie z niebywale ambitnym i prężnie rozwijającym się portalem, skupiającym się na tematyce fantastycznych gier komputerowych – GameWalk.pl.

współpraca, sojusz

Tym samym redakcja sieci dołącza do grona naszych znakomitych przyjaciół i jesteśmy przekonani, że ta współpraca przyniesie wzajemny pożytek, skutecznie przyczyniając się do poszerzenia horyzontów myślowych, a także będzie stabilnym fundamentem do dalszego rozwoju obu stron. W końcu przyjaźń to niezwykle piękna idea, która warta jest kultywowania, więc nie może być inaczej, nieprawdaż?

Możemy obiecać, że w najbliższej przyszłości planujemy kilka interesujących inicjatyw międzyserwisowych, a otwarta wymiana danych i pomysłów, przełoży się na wygodę najwyższego dobra, o które staramy się bezustannie dbać – Was, naszych drogich czytelników. Tymczasem zapraszamy do zaglądania na Gamewalk.pl i zapoznania się z tamtejszą obszerną bazą tekstów.

Komentarze

0
·
Życzę owocnej współpracy
0
·
Co tu dużo pisać:
Gratulacje i powodzenia w współpracy
0
·
Jestem tylko ciekaw, czy Game Exe zdaje sobie sprawę, że jeden z serwisów podlegających GameWalkowi ma tendencje do plagiatowania newsów. Mianowicie chodzi o serwis Cuda Thedas, więc ja bym uważał, z kim podchodzi się do współpracy.
0
·
@ Tokar
To tak w ramach kształcenia nowych newsmanów te wszystkie znaczniki? Dydaktycznie wartościowe.
0
·
@Jerzy

Ano, czemu nie?

Prawda jest taka, że trochę nabroiłem, bo chciałem coś zedytować w tym odnośniku forumowym, no i się zepsuło No, ale kształcenie newsmanów brzmi lepiej, wiec niech to będzie oficjalna wersja :~)
0
·
Lubię oficjalne wersje.

Dodaj komentarz

Wczytywanie...