droga_szamana_zamek_widmo

Podsumowanie ankiety

1 minuta czytania

Premiera najbardziej wyczekiwanej gry w naszym kraju miała już miejsce blisko miesiąc temu, a wiedźmin Geralt przestał być już na ustach wszystkich. Taka naturalna kolej rzeczy, nic w branży wirtualnej rozrywki nie trwa wiecznie. Bitewny kurz w Północnych Królestwach powoli opada, a kto miał skopać tyłek Królobójcy, ten już to zrobił dawno temu. Dlatego też wypadałoby podsumować naszą małą ankietę i zastąpić ją gorętszym tematem, co też skrupulatnie czynimy.

Tak więc, jak zapatrywaliście się na najnowsze dziecko CD Projekt RED?

ankieta

No cóż, większość z Was to trzeźwi realiści, którzy nie kupują kota w worku i ważniejsze jest dla nich mędrca szkiełko oraz oko. Założenie jest proste – Geralt nie zając, nie ucieknie, a w tym czasie twórcy ostatecznie doszlifują swój produkt i jego cena trochę spadnie. Chciałoby się napisać, że w tym podejściu drzemią same zyski i trudno odmówić mu logiki, tyle tylko, że to jest rozwiązanie dla ludzi cierpliwych, o chłodnych oraz spokojnych umysłach. Czasem ciężko jest przełożyć oczywiste profity nad emocjami targającymi gracza, ale jak widać takich ludzi w naszym kraju nie brakuje.

Intrygujące jest to, że przewaga nad entuzjastami, którzy zakupili „Wiedźmina 2” w dniu premiery, była mikroskopijna, co pokazuje, że nasz naród jest podzielony również w tej kwestii. Ślepy patriotyzm czy po prostu solidny tytuł, który jest konstruktywną opozycją dla potentatów z BioWare? Zapewne oba czynniki odgrywały w tym przypadku dużą rolę.

Cóż, w imieniu redakcji dziękuję serdecznie za uczestnictwo i gorąco zapraszam do głosowania w kolejnej ankiecie. Tym razem dobry, bo modny temat – targi E3 i tytuły, które zostały na nich zaprezentowane.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...