posiadlosc

Podsumowanie ankiety

1 minuta czytania

Jest późno, za oknem już ciemno oraz hula złowieszczy wiatr, a ja nie mam kompletnie weny na napisanie wstępu do podsumowania grudniowo-styczniowej ankiety i staram się ratować sytuacje z pokerową miną. Niby to mój psi obowiązek, ale człowiek jest z natury leniwy i zawsze próbuje wyszukać sobie inne zajęcie, byleby tylko uniknąć niechcianych czynności. To trochę dziwne i smutne, bo... że co? To Was niby nie obchodzi. Ech… nikt nie mnie nie rozumie. No dobra, to pójdę smęcić naczelnemu, jak tylko omówię co trzeba.

Ostatnia ankieta traktowała o dobrym, bo modnym, temacie gier typu MMO. Zdecydowaliśmy się zapytać Was, co myślicie o zimowych eventach w tego typu produkcjach. Oto wyniki:

ankieta

52,27% nie grywa w MMORPG i dziwi się, że w ogóle pytamy o tę kwestię. Intrygujące, ale czy zaskakujące? Nie sądzę, osobiście spodziewałem się takiego wyniku. Drugie miejsce zajęli eksploratorzy i zbieracze (20,45%), którzy w tego typu wydarzeniach wyczuwają smak przygody oraz możliwość uzyskania unikalnych artefaktów. Na ostatnim stopniu podium uplasowali się sceptycy (13,07%), którzy nie widzą w tego typu imprezach nic ciekawego, prócz nadmiernego spowolnienia serwera przez niedzielnych graczy.

Cóż, w imieniu redakcji dziękuję serdecznie za uczestnictwo i gorąco zapraszam do głosowania w kolejnej ankiecie, która znajduje się w standardowym miejscu.

Komentarze

0
·
Najlepiej by było gdyby takie eventy rzeczywiście się odbywały... No ale jak już się pojawią to w większości jest to fajna zabawa...

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...