Podsumowanie ankiety

1 minuta czytania

Skoro już na sprawach serwisowych stoimy, to wypadałoby w końcu podsumować ostatnią ankietę i strzelić coś świeżego. Wyciąganie trupa z szafy? Pewnie tak, ale generalnie raz na jakiś czas trzeba zrobić jakieś porządki i wykonać małą reorganizacje. Nie pierwszą i nie ostatnią – tyle na ten moment mogę powiedzieć.

Pytanie brzmiało – „Która z jesiennych premier wydaje Ci się najbardziej gorąca?” Oto wyniki.

Oddano 435 głosów, a najbardziej rozchwytywanym tytułem według Was, była „Arcania: Gothic IV”. No cóż, patrząc na różnorakie recenzje, musieliście przeżyć mocne rozczarowanie, choć generalnie jesień jest porą depresji i nostalgii, czyli pasuje do nastroju idealnie jak miękkie kapcie. Sporo głosów zebrał też „Fallout: New Vegas” i ten zakup zapewne okazał się lepszy, przynajmniej jeżeli mówimy o fanach dwóch pierwszych części serii oraz ludziach, którzy nadal płaczą nad „Van Burenem”. Na najniższym stopniu podium ulokował się rodzimy „Two Worlds II”, na którego niestety wciąż czekamy, w wyniku różnorakich poślizgów. Zobaczymy co z tego wyjdzie, pierwsze opinie zwiastują niezły hit, ale z tymi krytykami to nigdy nie wiadomo.

Naturalnie zapraszam do głosowania w najnowszej ankiecie, bo jakby nie patrzeć decydujecie o graficznych losach strony i delikatnej kwestii, jaką jest estetyka.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...