wow_malfurion

Podsumowanie ankiety

podsumowanie ankiety

Jak to mawiają – „coś się kończy, coś się zaczyna”. Powiedzmy sobie szczerze – nadchodzą rzeczowe czasy, gdzie liczy się każda sekunda. Globalizacja, komputeryzacja, miniaturyzacja, optymalizacja i inne ciekawe „-zacje”. W przyszłości nie było miejsca dla spasionego „podsumowania miesiąca”, gdzie autor piszący te słowa, nagminnie uprawiał grafomanię, lanie wody i autolans. Tym bardziej, że latka lecą, czasu coraz mniej i zdradziecka muza powoli mnie opuszcza w poszukiwaniu kogoś młodszego oraz bardziej utalentowanego.

Dlatego też, z powodów różnorakich, postanowiłem zepchnąć ten wózek w szczeliny samego piekła, nie dając mu nawet szansy do wypalenia ostatniego papierosa i wypowiedzenia pożegnalnego zdania. Raczej nikt nie będzie z tego powodu płakać, bo ja na pewno – porażki zawsze bolą, ale trzeba pamiętać o nich i uczyć się na własnych błędach.

Zatem, co teraz będzie? Niczego nie będzie? Niekoniecznie, bo nasz serwis to nie jest Białystok i tutaj nigdy nic ostatecznie nie ginie (wykluczając oczywiście przeciwników politycznych Matthiasa). Generalnie postanowiłem zrobić taki sam myk, jak BioWare, i wykastrować swój autorski pomysł – ograniczę się tylko do podsumowania sierpniowej ankiety.

Zatem słowo się rzekło i zróbmy to, jak Bóg przykazał. W ostatniej, dość frywolnej, bo wakacyjnej, ankiecie zagłosowało 358 osób. Zapytaliśmy, jaki pancerz kupisz dla swojej postaci?

ankieta

Zdecydowanie wygrali realiści, aż 167 użytkowników (46,65%) myśli nad zakupem porządnego i niezawodnego pancerza. Skąd na to kasę weźmiecie w kryzysowych czasach, nie mam pojęcia, ale życzę powodzenia. Na drugim miejscu uplasowała się spora grupka cwaniaków (22,07%), którzy myślą, że są niczym mityczny Achilles i wszyscy mogą im naskoczyć. Mnie to nie wadzi, miejsca na naszym dworskim cmentarzu jest sporo, a Tamc. zapewne nie obrazi się na nowe ciała do eksperymentów.

Trzecie miejsce (14,53%) jest… ciekawe. Jeżeli na tę opcję głosowała damska część naszej widowni, to proszę o niezwłoczny kontakt. Poza podium uplasowali się użytkownicy z pierwiastkiem kobiecości (13,69%) oraz spłukani bankruci (3,07%).

Zapraszam do wzięcia udziału w nowej ankiecie, którą znajdziecie, niespodzianka, tam gdzie zawsze.

Komentarze

0
·
Co cwaniacy, mając profit "mistrz uników", nie potrzebuję pancerza, nie potrzebuję nawet patrzeć skąd kule lecą, bo na końcu i tak złapie je w dwa palce, ew. widelec!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...