Konkurs na recenzję książki J. Komudy w Enklawie Magii!

1 minuta czytania

samozwaniec, jacek komuda

Już w maju tego roku czeka nas kolejna odsłona Dymitriady – jednego z najbarwniejszych okresów w dziejach Polski! Historia pisana piórem największego współczesnego piewcy Rzeczpospolitej Szlachecckiej, Jacka Komudy, po raz kolejny zabierze nas w podróż przez skute lodem połacie Rusi, gdzie będziemy towarzyszyć polskim husarzom w osiągnięciu teoretycznie niemożliwego – zdobyciu Moskwy i osadzenia na ruskim tronie Dymitra Samozwańca.

Z okazji premiery drugiego tomu "Samozwańca" Jacka Komudy, Enklawa Magii wraz z wydawnictwem Fabryka Słów przygotowała specjalny konkurs. Aby wziąć w nim udział, należy napisać recenzję dowolnej książki Jacka Komudy i wysłać ją do 2.05.2010 na adres konkurs [at] enklawamagii [dot] pl. Naturalnie, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną i ocenić kilka dzieł pisarza!

Spośród wszystkich prac redakcja Enklawy Magii wyłoni trzy najlepsze, które zostaną opublikowane na łamach portalu Enklawa Magii, zaś ich autorzy zostaną nagrodzeni egzemplarzami drugiego tomu "Samozwańca" Jacka Komudy oraz majowym wydaniem miesięcznika "Science Fiction, Fantasy & Horror". Ponadto istnieje szansa, by autorzy najlepszych recenzji nawiązali współpracę z portalem Enklawa Magii i na stałe zostali jego redaktorami – wszystko jest możliwe!

Pełny regulamin konkursu dostępny jest pod tym adresem.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...