GameExe.pl w nowych szatach!

2 minuty czytania

nowa szata

Serdecznie i uroczyście pragnę poinformować, że dzisiejszego dnia, tj. 31 lipca 2009 roku, zakończyliśmy pewien okres prac nad stroną. Wraz z nową szatą wchodzimy w symboliczną "nową erę", pełną nowych wyzwań i kolejnych pomysłów do zrealizowania.

Po zdobyciu znacznej liczby regularnie odwiedzających nas użytkowników oraz nawiązaniu współpracy z największymi polskimi wydawcami gier i książek o tematyce fantastycznej, nadszedł czas na kolejny krok. Chcąc iść z duchem czasu, stworzyliśmy całkowicie nową szatę graficzną, która z pewnością spełnia wszelkie standardy, jakie wykształciły się na rynku portali o podobnej tematyce na przestrzeni ostatnich lat.

Dzięki niej nie tylko posiadamy znacznie większą powierzchnię reklamową, ale również lepiej wyeksponowany Dział Książek, nad którym od dłuższego czasu pracujemy, aby nasi czytelnicy mogli znaleźć na łamach serwisu informacje i recenzje najnowszych pozycji, które ukazują się na polskim rynku. Ponadto postanowiliśmy tworzyć osobne podstrony najciekawszych i najważniejszych pozycji wśród gier z gatunku cRPG i pokrewnych.

Szlachetnemu członkowi wiedźmińskiej braci, Słowakowi Ernestowi "Kreion" Sawyerowi, dziękujemy za "odzianie" podstrony Wiedźmina.

Podziękowania należą się również naszym grafikom, którzy odświeżyli podstronę Drakensanga. Dziękujemy!

Wspomnę również o naszym własnym kanale na serwisie YouTube. Dzięki konsekwentnej pracy naszych redaktorów, kanał YT GameExe.pl stale wzbogaca się o nowe filmiki ze świata gier. Serdecznie zapraszam do oglądania!

To tylko niektóre z nowości, jakie wprowadziliśmy na łamach serwisu. Naszym celem jest ciągły rozwój, dlatego nie zwalniamy tempa i ciężko pracujemy nad tym, aby każdy, kto choć raz nas odwiedzi, został z nami na dłużej.

Z tej niezwykle przyjemnej i miłej okazji, na łamach naszego portalu w najbliższym czasie pojawią się konkursy, do udziału w których już dziś zachęcam. Obiecuję, że nagrody będą tego warte.

Nie pozostaje mi nic innego, jak podziękować wszystkim czytelnikom Game Exe za to, że jesteście z nami tak długi czas i razem z Wami oddać się podziwianiu nowej szaty naszego portalu. Dziękuję.

Komentarze

0
·
A gdzie zimny szampan? Gdzie półnagie tancerki? No nic, i tak się cieszę. Ciekaw byłem zwłaszcza tych podstron i muszę stwierdzić, że wyglądają bardzo ładnie. Zmiany zdecydowanie in plus.
0
·
Półnagie tancerki mają właśnie prywatną imprezę ;p

A poważnie - całkiem, całkiem. Duży plus. Brawo dla ekipy!
0
·
O ja Cię panowie graficy! Byle więcej takiej pracy. Ja już opiłam nasz nowy ciuch. Mega, mega, mega.

Pieprzyć półnagie tancerki - nowy lay w ubraniu to coś znacznie znacznie lepszego ;p
0
·
ach, ładno, ładno, ładno! ;>
Ati, opiłaś? beze mnie?!
0
·
Oj tam, zaraz pieprzyć. Kochać, Ati, kochać. ;p
0
·

Cytat

Pieprzyć półnagie tancerki - nowy lay w ubraniu to coś znacznie znacznie lepszego


Polemizowałbym z tym stwierdzeniem

Tak czy siak odświeżenie było potrzebne i dobrze, że w końcu udało się doprowadzić do końca tą, zdawałoby się, niekończącą się kwestię. Nowa szata prezentuje się nad wyraz dobrze (szczególnie świetnie prezentują się dwie podstrony) i jest bardziej funkcjonalna od starszej wersji. Co za tym idzie - więcej opcji mogących uatrakcyjnić nasz serwis dla potencjalnego czytelnika, jak i sponsorów, bez których rozwój i progres jest praktycznie niemożliwy To niewątpliwie cieszy.

W skrócie - dobra robota.
0
·
Dlaczego tylko wiedźmin ma własne, inne tło?

Może być. Nic genialnego, chociaż tchnęło w GameExe nieco świeżości. Przyzwyczaiłem się już do tej mrocznej czerni Podziwiam pracowitość i gratuluję.
0
·
@Kresselack - własny layout mają tylko podstrony w naszym serwisie, zwykłe działy nie zasługują na ten przywilej. Ponadto nie tylko Wiedźmin ma podstronę ale i Drakensang http://drakensang.gexe.pl/
0
·
Faktycznie, nie zauważyłem
0
·
Ale się wystraszyłem, jak włączyłem stronę . Myslałem, że pomyliłem linki. Tak jokos teraz inaczej, trochę potrwa aż się przyzwyczaję, niemniej jednak dobra robota.
0
·
Czekałem wczoraj do północy, by móc zobaczyć to cudo. Dziś, gdy już nie jestem zaspany, mogę powiedzieć, że prezentuje się naprawdę świetnie. Teraz aż chce się pisać, by ładny layout był ładnie uzupełniony.

Naprawdę dobra robota.
0
·
Tylko gdyby się szybciej wczytywało
0
·
Cou a ty jeszcze na modemie lecisz?
0
·
Eni wybacz :* To akurat spontanicznie wyszło ;>
My jeszcze opijemy
0
·
Na kami czekać z opijaniem, lalki

Brawo chłopcy, czapki z głów
0
·
Opijanie oszczędźcie do Polconu, wtedy opijemy w większej grupie
0
·
My po babsku w Paradoxie opijem, nie dziewczyny? ; >
0
·
No jo ;d A co kami, przyjeżdżasz?
0
·
Super.
0
·
Och, ach, mnie się też podoba

Dodaj komentarz

Wczytywanie...