Podsumowanie ankiety

1 minuta czytania

ankieta

Choć w swoim życiu zmagamy się z różnymi demonami, które mogą uosabiać zarówno nasze lęki, porażki lub też faktycznych oponentów dysponujących (póki co!) głową, to jednak w historii zdarzały się przypadki wzywania na pomoc piekielnych sił. Bogactwo, powodzenie, władza czy też jakże pospolita zemsta to powody przywołań mimo faktu, że nikt niczego nie dawał za darmo. W naszej ankiecie pytaliśmy was o miano demona, dla którego warto było oddać duszę, choć zwycięzca akurat gustuje w nieco innej formie zapłaty...

Najwyższy stopień podium zajął duet sukkub oraz inkub, rzecz jasna w zależności od upodobań. Obecne w literaturze od średniowiecza, szybko trafiły do gier oraz filmów, stając się nocnymi kusicielami. Nieco niżej uplasowała się bezpieczna forma rezygnacji z demonicznych przywołań. Podejrzewam, że skutecznie odstraszyła was cena, której próżno szukać w walucie czy złocie. Utrata duszy jest nieodwracalna, zaś wierzyciel zawsze gotów sięgnąć po wszelkie dostępne środki, nie wyłączając z tego grona także najbliższych. Podium zamyka spec od szermierki, czyli Azazel. Pełne wyniki ankiety możecie zobaczyć poniżej.

ankieta

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za głosy, jednocześnie zapraszając do udziału w kolejnej ankiecie. Tym razem damy wam możliwość przejęcia władzy nad zamkiem. Czym powinna się charakteryzować rodowa twierdza?

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...