Podsumowanie ankiety

1 minuta czytania

Przyszedł w końcu czas, by podsumować naszą dotychczasową ankietę i jednocześnie zachęcić was do udziału w kolejnej. Wpierw jednak zobaczymy, który magiczny przedmiot uważacie za najbardziej potrzebny. Pięciu kandydatów walczyło o wygraną, ale zwycięzca może być tylko jeden.

ankieta,podsumowanie ankiety

Wydawać by się mogło, że dostępny na samym końcu smartfon pozamiata konkurencję, pozostawiając ją daleko w tyle. Dostęp do mapy, ekwipunku, monitoring statystyk typu punkty życia czy też wreszcie możliwość pobawienia się w klasyczny gry RPG to funkcje, których konkurencja może jedynie zazdrościć. Po ponad 1000 głosach wiemy już, kto zajął wszystkie miejsca na podium.

Do dziś pamiętam pewną pelerynę, dzięki której mogliśmy stać się niewidoczni. Korzystał z niej niejaki Potter, ale także pewien hobbit udający kamień. W naszym zestawieniu żadnego z płaszczy nie było, jednak opcja znikania zyskała sobie najwięcej zwolenników, dzięki czemu czapka niewidka bez żadnych wątpliwości okazała się zwycięzcą naszej ankiety. Kto był następny? Szczegółowe wyniki prezentujemy poniżej.

ankieta

Przywoływany we wstępie smartfon musi zadowolić się drugim miejscem, zaś podium zamyka stoliczek, który sam się nakrywa. Co ciekawe, najmniej głosów zebrały narzędzia zagłady, więc cieszymy się, że przemoc w tym wypadku nie zyskała zbyt wielu sympatyków. Tylko po co wam taka czapka, hm?

Odpowiedzi możecie rzecz jasna umieszczać w komentarzach, zaś wszystkim dziękuję za udział i zapraszam do głosowania w nowej ankiecie. Tym razem wykorzystujemy falę popularności ostatniego filmu z mocno uśmiechniętym facetem i pytamy o najlepszy film o Jokerze. Dla ułatwienia, w nawiasie podaliśmy polski tytuł, w którym zagrał dany aktor.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...