Podsumowanie ankiety

1 minuta czytania

Pora podsumować naszą ostatnią ankietę. Czasu na oddawanie głosów było naprawdę sporo, ale i dostępna liczba opcji mogła skłonić do dłuższego zastanowienia. Nie ma jednak sensu dłużej zwlekać, bo przygotowaliśmy dla was kolejną ankietę.

ankiety,gameexe

Chyba nie macie już żadnych wątpliwości w kwestii zwycięzcy, chociaż trzeba przyznać, że walka o najlepszego Świętego Mikołaja spośród siedmiu bohaterów wcale nie była pełna serdeczności i uśmiechu. W szranki stanęli sami potężni i zdeterminowani zawodnicy, stąd też szybko pojawiła się grupa przewodnia oraz ciągnący się daleko z tyłu ogon, który musiał odejść się smakiem.

Najlepszym Świętym Mikołajem obwołaliście Gandalfa (bez względu na to, czy nadal był Szary, czy też wpadł do kąpieli i stał się nagle Biały), zaś podium uzupełnili Albus Dumbledore oraz Geralt z Rivii. Widać, że o zwycięstwo walczyli ci, którzy mocno zainwestowali w zarost. Poniżej szczegółowe wyniki.

ankieta

Dziękujemy za udział i zapraszamy do głosowania w kolejnej ankiecie. Tym razem pytamy o ulubiony przedmiot magiczny. Który wybierzecie?

Komentarze

0
·
Dalej twierdzę że to powinien być Lobo. Jakby na to nie spojrzeć już miał kontakt z Mikołajem

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...