Podsumowanie ankiety

1 minuta czytania

W sklepach rozpoczęła się już długodystansowa kampania przedświąteczna, więc czas najwyższy, aby podsumować naszą ankietę i namówić was do udziału w kolejnej. Jak pewnie pamiętacie, pytaliśmy o najlepszy film III fazy uniwersum Marvela.

marvel,ankieta

Mogliście wybierać spośród ośmiu produkcji, które pojawiły się na ekranach kin w ostatnim czasie. Pretendentów do zwycięstwa było wielu, jednak wyniki jasno pokazują, że tylko jeden film mógł się liczyć w zestawieniu. Który z nich był waszym zdaniem najlepszym obrazem III fazy uniwersum Marvela? Odpowiedzi powinniście szukać w rozwinięciu newsa, gdzie przedstawiamy szczegółowe wyniki ankiety.

Patrząc na wyniki, nie trudno zauważyć, że zwyciężył "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów". Film ten zapisał się w mojej pamięci nie tylko dzięki długim – jak na Marvela – dialogom, ale także poprzez swój polski tytuł, jakże daleki od oryginału. Drugie miejsce przejął na siebie Thanos i spółka, zaś podium zamyka "Thor: Ragnarok". Szczegółowe wyniki poniżej.

ankieta

Dziękujemy za tak dużą ilość głosów i mamy nadzieję, że równie chętnie weźmiecie udział w kolejnej ankiecie. Tym razem pytamy o bohatera, który ma największe szanse na zostanie Świętym Mikołajem.

Komentarze

0
·
"Zaś podium zamyka Doktor Strange" - a nie jest Thor: Ragnarok na 3-cim miejscu?
0
·

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Parto dnia czwartek, 22 listopada 2018, 19:39 napisał

"Zaś podium zamyka Doktor Strange" - a nie jest Thor: Ragnarok na 3-cim miejscu?


Rzeczywiście. Poprawiliśmy, dziękuję za zwrócenie uwagi
0
·
Nie ma sprawy.
0
·
"Czarna Pantera" najsłabsza?

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...