Podsumowanie ankiety

1 minuta czytania

Daliśmy wam sporo czasu na udział w naszej ankiecie, ale najwyższa pora poznać wasze postanowienia na ten rok. W wasze ręce oddaliśmy aż sześć opcji, więc było w czym wybierać. Zwycięzca może być tylko jeden, stąd pora przyjrzeć się temu, co zliczyła nasza maszyna.

ankieta

Sam miałbym spory kłopot z wybraniem jednej odpowiedzi, bowiem nie byłem jeszcze w Hogwarcie czy Narnii (czyli to pewnie gdzieś na Kaszubach), więc zawsze lepiej zobaczyć coś nowego. Mogliście także zawalczyć o tron czy też zapolować na UFO. Zwycięzca mógł być tylko jeden, chociaż trzeba przyznać, że dominująca opcja dosłownie zmiażdżyła konkurencję.

Jak się już pewnie domyśliliście, najwięcej głosów przypadło wiedźminowi, który może być pewny towarzystwa na szlaku. Zapewne przemawia przez was tęsknota za kolejnymi przygodami Geralta, której nie ugaszą ani wciąż nikłe wiadomości o serialu, ani też ostatni gameplay fanowskiego moda, w który będziemy mogli zagrać bez głośników. Poniżej prezentujemy dokładne wyniki ankiety.

ankieta

Podium uzupełnia drużyna Gandalfa (z krasnoludami) oraz Hogwart (zapewne z czarodziejami). Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy do udziału w kolejnej ankiecie. Tym razem pytamy was o cRPG.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...