Podsumowanie ankiety

1 minuta czytania

Chociaż pod względem pogody nowy rok raczej nie rozpieszcza, to na pewno mieliście dość czasu, by zagłosować w naszej ankiecie. Pytaliśmy o wasze zdanie na temat powstającego serialu Amazona w Śródziemiu. Czy Władca Pierścieni poradziłby sobie także na srebrnym ekranie?

ankieta

Trzeba przyznać, że świat Tolkiena nie jest zbyt mocno eksploatowany w formie filmowej, stąd nie powinny dziwić zakusy Amazona do tego, by stworzyć serial oparty na "Władcy Pierścieni". Odpowiedzieć na to pytanie nigdy nie jest łatwo, stąd też aż pięć różnych opcji w naszej ankiecie, które oddaliśmy w wasze ręce. Czy Amazon może zacierać ręce z radości?

Nasza ankieta dotyczyła oczywiście głównie zapowiedzi, bowiem szczegóły produkcji wciąż pozostają tajemnicą. Owa tajemnica sprawiła, że raczej dacie tej produkcji szansę z czystej ciekawości. Właśnie ta opcja zwyciężyła, ale tuż za nią pozostają zdecydowani przeciwnicy, którzy minimalnie wyprzedzili zdecydowanych entuzjastów. Poniżej prezentujemy pełne wyniki ankiety.

ankieta

Dziękujemy za udział i zapraszamy do nowej ankiety. Tym razem pytamy o wasze postanowienia na ten rok. Znów poszaleliśmy z liczbą opcji, więc jest w czym wybierać!

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...