dziki_zachód

Podsumowanie ankiety

1 minuta czytania

W końcu nadszedł czas, by podsumować naszą dotychczasową ankietę. Przypominam, że pytaliśmy w niej o serię fantasy, która najmocniej na was wpłynęła. Opcji było aż siedem, ale zwycięzca może być tylko jeden. Kto okazał się najlepszy?

wiedźmin,wiedźmin 3

Dostępne opcje promowały przede wszystkim zagraniczną twórczość, ale pozwoliliśmy oddawać głosy także na znanego przedstawiciela z rodzimego podwórka, który liczył na łatwe zwycięstwo. Patrząc na wyniki wiem już, że wcale łatwo nie było, bowiem aż dwie opcje niemal do samego końca walczyły o zwycięstwo. Jak już jednak wspominałem, zwycięzca może być tylko jeden.

Jeśli sam obrazek tego nie zdradził, to warto powiedzieć wprost, że Geralt od Sapkowskiego okazał się najlepszy, chociaż i Tolkienowskie Śródziemie może się czuć wyróżnione. Ostatnie miejsce na podium zajął Harry Potter, który co prawda zakończył już swoją książkową i filmową działalność, jednak nadal dla młodszych czytelników jest szalenie interesującą postacią. Pełne wyniki ankiety możecie zobaczyć poniżej.

ankieta

Zwyczajowo pozostaje mi pogratulować zwycięzcy i zaprosić do udziału w kolejnej ankiecie. Tym razem pytamy o przyczyny słabych wyników finansowych filmu "Blade Runner 2049". Śpieszcie się, bowiem tym razem ankieta będzie dość mocno ograniczona w czasie.

Komentarze

0
·
Bardziej intryguje mnie dół tabeli. Mogę zrozumieć, że Lewis, Le Guin i Pratchett są dla niektórych nieomal antycznymi autorami, ale Martin? Niewiele lepiej. Oryginalny tytuł respondentów zmylił, czy faktycznie tak nisko oceniony?
0
·
No wydaje mi się ze głosowali głównie fani gier. Więc nic dziwnego, że Prachett czy Rowling są tak nisko. Bo w zasadzie to każdy z autorów tych uniwersów ma do zaoferowanie coś ciekawego, natomiast nie każdy poszerza szczególnie światopogląd czy w jakimś stopniu skłania do myślenia.
0
·
Dla mnie Tolkien królem przez rozmiar świata i ilość książek. Martin jest tak nisko z prostego powodu. Nie skończył książek
0
·
Cóż według mnie POiL to średnia seria, która popularność zawdzięcza serialowi i rozdmuchanemu marketingowi. Dwie pierwsze książki były jeszcze całkiem dobre, ale od trzeciej poziom zaczął mocno spadać.

Dodaj komentarz

Wczytywanie...