Konkurs mikołajkowy – wyniki

2 minuty czytania

Po mikołajkach, więc przyszedł czas, aby rozstrzygnąć nasz specjalny konkurs, który wymyśliliśmy na ten dzień. Wasza kreatywność ponownie nas zachwyciła i wzbudziła wiele ciepłych emocji. Ech... jeżeli znajdziemy te wszystkie prezenty pod choinką, to będziemy naprawdę szczęśliwymi ludźmi. Jednak, w drodze wspólnego głosowania, mogliśmy wybrać i nagrodzić tylko trzy najlepsze prace. Decyzja nie była prosta, ale udało nam się dojść do konsensusu. Oto trzech zwycięzców, którzy dostaną zestaw czterech książek fantastycznych od wydawnictwa Insignis oraz wydawnictwa Papierowy Księżyc. Kolejność przypadkowa:

mikołaj
  • Erwin B. z Sieradza.
  • Krzysztof P. z Warszawy.
  • Krzysztof K. z Rumii.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a reszcie życzymy szczęścia kolejnym razem, bo to nie ostatni konkurs organizowany przez Game Exe. Więcej już niedługo. Obiecujemy.

Praca Erwina B.

Swoją drogę pod choinkę redakcji Game Exe powinny znaleźć rękawice ogrzewająco-masujące.

Nie można bowiem pozwolić by teksty przestały stamtąd płynąć, nie można pozwolić by ciepło stamtąd ginęło. Redakcja musi być dopieszczona, dłonie redaktorów zwinne i od zimna chronione, ich tekst musi zachować spójność bez kończyn odmrożenia, atrakcyjność od ciepła musi wrzeć, tak więc szczerze od strony czytelnika jest to doprawdy samolubny prezent.

Praca Krzysztofa P.

Zdecydowanie na pierwszy rzut oka powinien być niepozorny, ot takie pudełko w kształcie sześcianu o boku 30 cm. Możliwie, że nikt by się nim nie zainteresował gdyby nie otwory i wydobywający się z nich głos: ‘Ej szefie, wypuść mnie’. Coś takiego powinno wywołać konsternację i wewnętrzne pytanie czy powinno się otworzyć tą puszkę Pandory? Jednak ciekawość zwycięzca i oczom nic niespodziewających się redaktorów Game Exe ukazuję się:

Morte!

Dlaczego właśnie on?

- A który z redaktorów nie chciałby przeprowadzić wywiadu z legendarną, gadającą, latającą czaszką?

- Albo zainspirować się opowieściami z Wieloświata w czasie pisania artykułu? Przespacerować się ponownie ulicami Sigil z tak wybornym przewodnikiem? Przeżyć nowe przygody ze starym towarzyszem i potem je nam opisać?

- No i oczywiście nie zapominajmy o tej nurtującej kwestii – co odpisać tym wszystkim wkurzającym hejterom oraz innym forumowym pieniaczom i narzekaczom? Morte z radością Was wyręczy, a przy okazji może służyć za prywatnego ochroniarza.

Praca Krzysztofa K.

Pod choinką redakcji Game Exe przydałby się wehikuł czasu. Dlaczego taki prezent? Żeby mogli się przenieść do przyszłość i dodać zapowiedzi książek, filmów i gier na najbliższe kila lat. Bo który portal nie chce mieć najświeższych newsów. Przydałoby się też więcej czasu, który można poświęcić na serwis. Tak po prostu rozciągnąć dobę żeby ogarnąć nową wersje strony i mieć jeszcze czas na nowe konkursy. Od czasu do czasu warto też dodać coś z przeszłości czyli sentymentalna podróż do dawnych lat. Chyba każdy z nas lubi powspominać gry z dzieciństwa, książki i filmy na, których się wychował. Takie ponadczasowe pozycje zawsze cieszą się zainteresowaniem. Z tym prezentem Game Exe może być portalem jeszcze bardziej na czasie.

Komentarze

0
·
Świetne prace. Śledźcie koniecznie to co dziś i przez kilka następnych dni będzie się działo na łamach GE, będzie warto.
0
·
Można spodziewać się konkursów urodzinowych w tym roku?
2
·
JESTEŚ NIEPOKOJĄCO BLISKO PRAWDY.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...