Podsumowanie ankiety

1 minuta czytania

Za oknami dość zimno i w radiu słychać świąteczne piosenki, więc pora podsumować naszą dotychczasową ankietę. Przypominam, że pytaliśmy w niej o wasz stosunek do nadchodzącej gry "Torment: Tides of Numenera". Czekacie na ten tytuł czy też nie wierzycie w to, że legenda może zostać wskrzeszona?

ankieta,game exe,torment

George Michael przypomniał mi dziś rano, że przecież pora przygotować podsumowanie naszej dotychczasowej ankiety. Muszę przyznać, że chociaż przygody Bezimiennego nie stoją na najwyższym stopniu podium ukochanych gier cRPG, to jednak tytuł ten wspominam naprawdę dobrze. Czy nowej ekipie uda się podobna sztuka z nadchodzącym "Tides of Numenera"? Znamy już wasze wyniki i widać, że w zdecydowanej mierze mamy tutaj sporą grupę realistów.

Zwycięzcę i drugie miejsce nie dzieliła duża przepaść procentowa, jednak warto zauważyć, że raczej nie wierzycie aż tak mocno w detronizację króla i raczej sceptycznie oceniacie szanse tego tytułu na tytuł najlepszej gry cRPG. Podium zamyka grupa osób, która o tym tytule w ogóle nie słyszała. Poniżej możecie zobaczyć pełne podsumowanie wyników ankiety.

ankieta

Bardzo dziękujemy za udział i zapraszamy do kolejnej tego typu akcji. Tym razem coś na ten okres, czyli pytamy o wymarzony prezent pod choinkę.

Komentarze

0
·
Uważam że fabularnie i klimatowo torment numenera nie przebije P:T

Fabuła jak dotąd idealnie została zaprojektowana, lepszej po prostu sobie nie wyobrażam, mi chyba nawet nie możliwie byłoby pokazać grę, która ma lepszy wątek główny niż P:T

A wy znacie jakieś gry z lepszym wątkiem głównym bądź dorównujące mu?

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...