Najlepsza Fantastyka 2015 – głosowanie!

Koniec roku, początek nowego to czas osądzania podsumowywania tytułów, które mieliśmy okazję poznać. Kto najbardziej zachwycił i zdobył uznanie większości? Warto sprawdzić, nawet jeśli w niektórych miejscach wyniki mogą być dość oczywiste (mowa tutaj, oczywiście, o białowłosym pogromcy potworów, strzyg, trolli, smoków i wszelkiego tałatajstwa, za które wystawiona jest sowita nagroda w orenach). Ale Mad Max może stoczyć ciekawy pojedynek z Hanem Solo, nieprawdaż?

najlepsza fantastyka 2015

Dlatego też z zainteresowaniem będziemy śledzili plebiscyt, który ponownie zagościł na Game Exe, stając się już pewnego rodzaju tradycją. Tym razem jednak widnieje pod nieco inną nazwą, naszym zdaniem lepiej oddającą jego tematykę – czyli Najlepszą Fantastyką 2015. Zachęcam do głosowania na swoich faworytów w ułożonych przez nas kategoriach poświęconych grom, filmom, serialom i wydawnictwom.

Zagłosować można tutaj do 24 stycznia. W międzyczasie spodziewajcie się najlepszych tytułów według redakcji.

Komentarze

0
·
O w mordę wybór najbardziej oczekiwanej gry może być naprawdę trudny. O_O
0
·
Rzeczywiście, chociaż ja wybrałem bez zastanowienia "The Banner Saga 2". Pierwsza część była świetna i mam naprawdę sporą ochotę kontynuować rozpoczętą w niej historię

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...