[Ogłoszenie redakcyjne] Nowy redaktor naczelny

2 minuty czytania

Wczoraj Tomasz "Tokar" Tokarczyk zrezygnował z funkcji naczelnego. Jego miejsce zajęłam ja, Marta "Ati" Kucharska. Na portalu udzielam się już od wielu lat. Przez ten czas pisałam dla was o wielu grach, recenzowałam książki, przeprowadzałam wywiady i przesiadywałam nocami na forum. W ostatnim czasie byłam też zastępcą Tokara, dlatego w polityce prowadzenia portalu wiele się nie zmieni.

sala tronowa

Nadal będziemy się zajmować cRPGami oraz grami bliskimi fantastyce, recenzować książki, filmy, a także – niedawno dołączone do naszej tematyki – planszówki i komiksy. Słowem wszystko, czym miłośnik fantastyki może sobie uprzyjemnić czas. W dostarczaniu wam pierwszorzędnych kąsków pomoże mi Michał "Hrywi" Rejmer, jako mój zastępca. Moim głównym celem będzie zwiększenie ilości artykułów o grach, przykładowo będą to mniejsze, ale częstsze aktualizacje starych i nowych działów. Częstsze zapowiedzi mogących zainteresować was tytułów oraz recenzje niezależnych produkcji.

Czeka nas ciekawy i pracowity sezon jesienno-zimowy. To nie tylko premiery dużych tytułów jak "Fallout 4" czy "Sword Coast Legends", ale także coraz więcej zapowiadanych mniejszych i większych cRPGów, których swoją drogą popularność wzrasta! To nas bardzo cieszy i oznacza, że w przyszłości będziemy mieli jeszcze więcej tekstów dla nas o grach. Mamy nadzieję, że będziecie nam dalej towarzyszyć!

A jeśli lubicie dzielić się swoim zdaniem i chcielibyście nam pomóc zapraszam do dołączenia do naszej radosnej ekipy. Wszystkich nas możecie też spotkać na forum, gdzie spróbujemy wam pomóc nie tylko w problemach technicznych, ale także podyskutujemy o fantastyce i nie tylko.

Tokarowi dziękujemy za wszystkie spędzone z nami lata oraz pracę włożoną w rozwój portalu. Choć zasiadał na stanowisku redaktora naczelnego względnie krótko, to rozpoczął okres wielu zmian, które będę kontynuować. Mam jednak nadzieję, że czasem jeszcze nas zaszczyci newsem czy dwoma. A może nawet recenzją?

Komentarze

0
·
Hurra, hurra!
0
·
To teraz oddajemy cześć królowej?
0
·
Od dawna to robisz, ale prawdziwa królowa jest tylko jedna.
0
·
Mówisz o pszczółkach czy o mróweczkach? Chociaż w sumie na jedno wychodzi odczytując analogię.
0
·
God save the Queen!
0
·
Pozostaje mi życzyć powodzenia :-)
0
·
Na wstępie chciałbym podziękować Tokarowi za kawał naprawdę dobrej roboty, którą do tej pory odwalał. A Tobie, Ati - wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :-D.
Umarł król, niech żyje królowa!
0
·
Dzięki Wam ogromne. Mam nadzieję, że sprostam oczekiwaniom.
0
·
My tez mamy taka nadzieje
0
·
Wieści dla plebsu, coby w blasku złotego tronu ocieplił skostniałe członki xD.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...