Podsumowanie ankiety

1 minuta czytania

Czas podsumować naszą dotychczasową ankietę. Przypomnę, że pytaliśmy was o recenzje, które czytacie z przyjemnością. Długie? Okraszone dużą ilością obrazków czy też raczej krótkie, pozbawione wszelkich rozpraszających uwagę "upiększaczy"?

podsumowanie ankiety, ankieta

Daliśmy wam całkiem sporo czasu na podjęcie tej decyzji, dzięki czemu udało się zebrać blisko 150 głosów. Dwie z opcji odpowiedzi zdominowały pozostałe, więc pora podsumować wyniki i przekonać się, jakie są upodobania głosujących na łamach naszego portalu, który przecież owe recenzje publikuje.

Pierwsze miejsce przypada tym, które są po prostu dobrze napisane. Dość szeroka kategoria i czasem trudna do sprecyzowania zawiera w sobie to "coś", co przyciąga uwagę i sprawia, że bez dodatkowej zachęty czytamy całość tekstu. Drugie miejsce przypadło w udziale fanom analitycznych ocen danego tytułu, lubujących się we wszystkich ważnych detalach... bo przecież wszystkie detale są tak samo ważne, prawda? Podium zamykają krótkie recenzje, których autor strzela zaletami i wadami, nie pozwalając na nudę i szanując czas użytkownika.

Poniżej możecie zobaczyć pełne wyniki ankiety.

ankieta

Zapraszamy do udziału w kolejnym tego typu głosowaniu. Tym razem pytamy o waszą definicję fantastyki? Co mieści się pod tym pojęciem?

Komentarze

0
·
Aż boję się zapytać, czy skoro użytkownicy lubią dobrze napisane recenzje, to ile ich jest na GE ;D.
0
·
I co w ogóle rozumieją przez "dobrze napisaną"? Chyba będziemy musieli pogłębić naszą ankietę.
0
·
Może lepiej żyć w niewiedzy .
0
·
Styl nade wszystko? Tak rozumiem. A pytanie ile ich jest - intrygujące.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...