Podsumowanie ankiety

1 minuta czytania

Wygląda na to, że większość biorących udział w naszej ankiecie jak dotąd nie dowiedziała się, dlaczego sławny Geralt z Rivii nie lubi placków ziemniaczanych oraz kto szyje buty dla trolli. Te tajemnice będą was prześladować po nocach, jednak wcześniej możecie zapoznać się z wynikami naszej sondy – o ile skończyliście gasić waszego PC-ta po kolejnej nieudanej próbie odpalenia gry.

wiedźmin 3 ankieta

Posiadacze mocniejszych komputerów domowych oraz konsol mogli spokojnie rozkoszować się zamknięciem historii Białego Wilka, jednak większość biorących udział w naszej ankiecie będzie musiało przeprosić Ciri za to, że już teraz nie wyruszą jej na pomoc. Bez obaw – wystarczy liścik do Eredina i Biały Gon z pewnością także wstrzyma swoją pogoń, zbijając czas na grze w gwinta.

Pośmialiśmy się, ale pora przejść do meritum, czyli zaprezentować wyniki naszej ankiety. Okazuje się, że 33% głosujących świadomie nawet nie spróbuje zmierzyć się z orszakiem widm, bowiem nie wierzy w moc swojej maszynki do grania. Drugie miejsce przypadło miłośnikom Ciri, którzy chcą przekonać się, gdzie też wiedźminka podziewała się przez dwie części serii. Podium zamykają sceptycy, którzy na potrzeby premiery zamierzają zmienić bebechy swojego komputera lub skusić się na wersję konsolową. Pełne wyniki ankiety możecie podziwiać poniżej.

ankieta

Zapominamy o Białym Wilku i zapraszamy do udziału w kolejnej ankiecie. Tym razem pytamy o Wasze zdanie w kwestii recenzji. Jakie elementy najbardziej cenicie?

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...