Podsumowanie ankiety

1 minuta czytania

Wkrótce wakacje, jednak wcześniej należy przyjrzeć się naszej dotychczasowej ankiecie, w której pytaliśmy o wasz stosunek do Pillars of Eternity, czyli gry, która rozkochała w sobie wszystkich miłośników klasycznych gier RPG. Ale czy oby spodobała się całej reszcie?

ankieta, ankieta podsumowanie

Obawiałem się, że większość graczy będzie robić zdziwioną minę widząc skrót "PoE", sugerujący raczej mniej nowe tytuły pokroju "Path of Exile". Może faktycznie należało w ankiecie rozwinąć pełną nazwę, zakładając, że wśród nas jest spora grupa "niepojętnych" osób? Cóż, wyniki naszej ankiety nie pozostawiają dla wyobraźni zbyt wielkiego pola manewru.

Okazuje się, że większość biorących udział w ankiecie jest zdecydowanie pozytywnie nastawiona względem tego, co Obsidian zaprezentował w swojej najnowszej grze. Warto jednak zauważyć, iż nie jest to miłość ślepa, bowiem dostrzegacie pewne mankamenty psujące radość z delektowania się (kolejnym) "duchowym spadkobiercą sagi Wrót Baldura".

ankieta

Nie umknęło naszej uwadze trzecie miejsce – czy jest tu w okolicy jakiś Predator? Chyba należy się bać i zacząć szukać jakiejś przytulnej i najlepiej odosobnionej szafy, gdzie przeczekamy ciężki okres.

Dość wygłupów, bowiem maj to także premiera trzeciej odsłony serii gier "Wiedźmin". Czy Dziki Gon zatrzyma nas w swoich szponach na dłużej?

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...