Podsumowanie ankiety

1 minuta czytania

To chyba pierwsza taka ankieta, o ile dobrze pamiętam, w której pytaliśmy was o grę wartą nowego działu na naszych łamach. Z przykrością informuję, iż nie chodzi tym razem o żadną z gier, w której wcielimy się w drowy.

ankieta, podsumowanie ankiety

Pogodzony z tym smutnym faktem, muszę w końcu zająć się podsumowaniem dotychczasowej ankiety. Jak też głosowaliście, czyli który dział najchętniej ujrzelibyście jako pierwszy? Trzeba przyznać, że mimo ponad 200 oddanych głosów podium wykrystalizowało się dość szybko i teraz bez trudu możemy wskazać zwycięzcę.

Najpierw powinien pojawić się dział o "Pillars of Eternity", czyli grze, która zbiera świetne oceny i zdecydowanie wspomoże finansowo twórców. Niestety, sam jeszcze w owe dzieło nie grałem (bo nie ma tam pewnej odpowiedniej rasy), ale blisko połowa głosów na jeden tytuł to wynik, który zdecydowanie wzbudza szacunek. Jak wyglądały dalsze miejsca na podium?

ankieta

Walka o drugi i trzeci schodek trwała niemal do końca. Zwycięzcą w tym starciu okazała się "Inkwizycja", która już swój dział ma, więc niczym w "Idolu" czasem warto nie zdobyć największej liczby głosów, by potem odnieść sukces. Podium zamyka trzecia odsłona przygód Geralta. Podejrzewam, że i tak uda nam się stworzyć osobny artykuł o jego brodzie, gdzie w komentarzach podzielicie się własnymi osiągnięciami w tym zakresie.

Pora na nową ankietę. Tym razem pytamy was o wspomniane wcześniej "Pillars of Eternity". Graliście już czy dopiero przymierzacie się do kupna?

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...