Podsumowanie ankiety

1 minuta czytania

Podobno nigdy nie powinno składać się obietnic bez pokrycia, jednak z naszej strony nie macie powodów do obaw. Całkowicie anonimowa ankieta dotyczyła noworocznych postanowień. Czy pozostaliście im wierni, czy też wietrzycie kolejną szansę na przyszły rok?

ankieta

Opcje naszej dotychczasowej ankiety mogły się wydawać trochę dziwne, ale przecież nie od dziś wiadomo, że miłośnicy fantastyki mają szerokie.... spektrum zainteresowań, stąd też wasze postanowienia noworoczne zdecydowanie musiały wykraczać poza standardowe "będę grzeczny" oraz "postaram się być milszy dla sąsiadów". Jak rozłożyły się wasze głosy?

Większość odrzuciła nauki Yody, który głosił, by wyzbywać się wszystkiego, co boimy się utracić. Taki mocarz mógł sobie tak mówić w sytuacji, gdy stał za nim cały zakon, ale w prawdziwym życiu ta filozofia mogłaby mieć poważne problemy z utrzymaniem się przy życiu. Większość z was zdecydowała, że takie podejście jest nie do przyjęcia, chociaż duża ilość głosów powędrowała także na tę opcję, w której dotrzymaliście obietnicy i mordowaliście z dużo większą skutecznością. Cóż, nie od dziś wiadomo, że myślenie w trakcie zabijania przeszkadza i przez to spada wydajność. Trzecie miejsce na podium musiało zostać podzielone pomiędzy zwolenników teorii o obcych cywilizacjach mieszkających (mieszających?) na Ziemi a tych, którzy nie wytrwali w swoim postanowieniu, lecz z nadzieją patrzą na kolejną szansę za rok.

ankieta

Pełne wyniki znajdziecie powyżej, zaś już teraz zapraszam do udziału w kolejnej ankiecie. Tym razem pytamy o wybór działu, który jako pierwszy powinien zagościć na łamach GE.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...