Terael dziecko puszczy

1 minuta czytania

Stary i doświadczony elfi Ranger. Jest niezwykle przewrażliwiony na punkcie zwierząt. Kiedy widzi jakieś ranne, musi mu pomóc. Sam zajmuje się tresurą. Twierdzi, że jego zadanie w lesie polega na ochronie i utrzymywaniu naturalnej równowagi w ekosystemie... Mieszka w Loren. Żywi się tylko ziołami i owocami lasu.

SZ WW US S Wt ŻW I A ZR CP INT SW OP OGD
5 39 65 3 3 8 78 2 52 67 57 64 65 51

Umiejętności

Broń specjalna – długi łuk, Wspinaczka, Cichy chód na wsi, Cichy chód w mieście, Ukrywanie się na wsi, Tropienie, Zastawianie pułapek, Warzenie trucizn – ziołowych, Celne strzelanie, Celny cios, Rozbrajanie pułapek, Rozbrojenie, opieka nad zwierzętami(wszelkie zwierzęta występujące w Lesie Loren).

Przedmioty

Długi łuk [SE 5 K: 80 D: 160 M: 450 ], flet, znalezione sidła, zioła(wg uznania MG), torba, Miecz magiczny(+5 WW + 10 I)

Wiek: 198 lat
Rasa: elf
Waga: 59 kg
Wzrost: 183 cm
Klasa zawodowa: Ranger
Obecna profesja: Gajowy
Charakter: Dobry
Poziom socjalny: 0
Majątek: brak(to co w lesie mu wystarczy )
Religia: Rhya

Historia

Jako młode dziecko poznawał Las Loren. Kiedy osiągnął wiek dojrzały postanowił zostać jego opiekunem. Do dzisiaj sprawuje nad nim pieczę. Jest bezlitosny w stosunku do kłusowników. Kiedyś, w czasie jednego ze swoich standardowych patroli zauważył ludzkiego myśliwego zabijającego niedźwiedzia, jego leśnego brata. Z odległości 100 m strzelił i trafił kłusownika dokładnie między oczy. Niedźwiedź przeżył. Przy ciele intruza elf odnalazł miecz. Nie wie, że broń ta jest magiczna. Jednak chroni jej jak oka w głowie. Jego ojciec twierdzi, że niewiel jest takich miecz na Świecie. Podobno właśnie miecze tego pokroju były używane przez najlepszych i najsławniejszych wojowników w historii elfiej rasy...

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...