Banshee

2 minuty czytania

Według legend

Potwór ten zamieszkuje lasy, głównie te niezbadane, na mało zaludnionych terenach. Żyje w samotności. Wszystkie są płci żeńskiej i nie wiadomo jak się rozmnażają i ile ich jest. Ich ciało do złudzenia przypominają ciało ludzkich kobiet o przepięknej urodzie i najczęściej o długich, blond włosach. Póki milczą są niegroźne, ale jeśli tylko się odezwą z ich ust zamiast mowy, wydobywa się przeraźliwy krzyk, który „powoduje” śmierć u jednej z osób, które go usłyszą. Nikt do tej pory nie usłyszał mowy Banshee.

Suche fakty dla MG

Tak naprawdę Banshee nie zbija swym krzykiem. Ona tylko widzi śmieć osoby, która jest w pobliżu i zaraz umrze. Krzyczy ona tylko dla tego, że widzi kolejną śmierć, a w swoim życiu na oglądała się ich niezliczoną ilość. Banshee, jak ją potocznie nazywają chłopi, jest naprawdę ludzką kobietą, jest nieśmiertelna, nie przybywają jej lata, ale może ją zabić magiczna broń. Jest jedną z potomnych potępionej kobiety, która zamiast opiekować się swoim dwojgiem dzieci, zajmowała się tylko pracą. Nagle zobaczyła śmierć dzieci, która stała się prawdą. To była kara od bogów. Klątwa przechodzi z matki na córkę. To, że Banshee nie mówi to nie prawda. Nikt po prostu nigdy jej nie słyszał.

Charakterystyka

SZ WW US S Wt ŻW I A ZR CP INT OP SW OGD
10 29 25 4 4 10 62 3 46 40 60 75 75 0(42)

Charakter: neutralny
Umiejętności: takie jak zwykła kobieta w kwiecie wieku.

Specjalne umiejętności

  • 1 atak poprzez krzyk, zabijający losowo 1 osobę (nigdy w ten sposób nie zabija specjalnie i nie potrafi wycelować ataku w konkretną osobę),
  • czuły słuch,
  • przewidywanie bliskiej, złej przyszłości osoby, która mogła by usłyszeć krzyk.

Podczas rozmowy z Banshee istnieje 50% szansa, że zaraz ktoś umrze.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...