dziki_lad
Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

Solucja "Wiedźmina 2" na GameExe!

Dodał: , · Komentarzy: 8

Pisanie solucji to potężny kawał strasznie niewdzięcznej roboty. Dziesiątki lokacji, setki dialogów, opcji, rozwiązań, przedmiotów – wszystko to trzeba opisać, opatrzyć stosowną ilustracją, poprowadzić zabłąkanego w grze gracza możliwie najprostszą ścieżką. Nie ma nawet co rozwodzić się nad wszystkimi godzinami spędzonymi przy wielokrotnym, ponownym przechodzeniu gry i odkrywaniu jej najdrobniejszych tajemnic, okupionym niezliczonymi powrotami do starych zapisów i robieniu wszystkiego jeszcze raz, i jeszcze raz, i jeszcze raz...

wiedźmin 2

Wszystko po to, by ostatecznie, po miesiącach pracy, ujrzeć pod swym dziełem anonimowy komentarz "Pff... Wcale nieprawda, ja zrobiłem to inaczej." tudzież "Ale badziewna solucja, ten zardzewiały miecz z tamtej skrzyni można sprzedać za 16, a nie za 15 orenów. LOL."

Są jednak tacy, którym nie straszne podobne scenariusze. Którzy w tylko sobie znanych celach (jak chociażby oświecenie bezradnych łowców potworów z GameExe) kleją tydzień po tygodniu przewodnik po jednej z najważniejszych gier ostatnich lat. Tak jest, moi drodzy, nasz niezrównany w swej nikczemnej życzliwości Courun Yauntyrr oddaje dziś w Wasze ręce kompletną solucję do gry "Wiedźmin 2: Zabójcy Królów"!

A zatem – do lektury i jazda! Teraz już wiecie jak pokonać problemy, które wcześniej przegięły pałę Waszej goryczy.

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

Właściwie czym jest REDKit? Jak czytamy na stronie redkit.cdprojektred, REDKit to potężne narzędzie, za pomocą którego jesteśmy w stanie w przyjazny użytkownikowi sposób tworzyć niepowtarzalne krainy, wprowadzać własne postacie, tworzyć nowe zadania. Dzięki temu narzędziu możemy manipulować cyklem dnia i nocy, budować społeczności i całe światy oraz robić wszytko to, co niezbędne przy tworzeniu.

witcher, redkit, cdprojekt, cdproject

Nowe przygody, przygotowane przez naszą społeczność, są tuż na wyciągnięcie ręki. Przekonaj się na własnej skórze o kreatywności i zaangażowaniu fanów Wiedźmina 2, grając w stworzone przez nich przygody.

Każdy, kto lubuje się w grach z gatunku RPG, pokocha REDkit, gdyż podczas pracy z nim, jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia autora.

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

Dziś na Zamku Królewskim podczas obchodzenia uroczystości z okazji Święta Narodowego 3 Maja założyciele CD Projekt – Michał Kiciński i Marcin Iwiński – oraz szef studia CD Projekt RED – Adam Badowski – otrzymali od Prezydenta Polski, Bronisława Komorowskiego, Krzyże Kawalerskie Orderu Odrodzenia Polski. Za co? Za "wybitne zasługi w działalności na rzecz rozwoju przedsiębiorczości polskiej".

cd projekt
Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

Poniedziałek z Wiedźminem!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Internet ostatnio aż huczy od informacji o nadchodzącej części naszego głównego rozrywkowego produktu importowego: "Wiedźmina". Nawet jeżeli jeszcze nie graliście w "Zabójców królów", mamy nadzieję, że nasza dzisiejsza paczka artykułów was do tego zachęci. A może po prostu zechcecie odkryć nowe "Zakończenia"? Zapraszamy też do zapoznania się z opisami postaci: Vinsona Trauta, Zyvika oraz Letande Aveta. Wszystkie artykuły z błogosławieństwem Lolth pieczołowicie przygotowywał dla was Courun Yauntyrr. A tak przy okazji zapytam: jak się zapatrujecie na nowego "Wiedźmina"? Myślicie, że CD Projekt RED wyciągnie wnioski z błędów ostatniej części i uczyni nową grę jeszcze lepszą? Czy to już zwykłe wyciskanie złotej kury?

wiedźmin 2: zabójcy królów
Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

CD Projekt Red swego czasu wprowadziło dla posiadaczy cyfrowej, a dokładniej Steamowej, wersji wzmiankowanego produktu, dwa usprawnienia. Teraz zaś, doszli do wniosku, że uszczęśliwią tym posiadaczy wszystkich wersji "Wiedźmina 2". Tak, w skrócie, przedstawia się geneza łatki, zaserwowana przez REDów.

wiedźmin 2: zabójcy królów

Niestety, nie mogę napisać, co się po jej instalacji poprawi, ani co się doda, bo wiąże się z tym zagadka. Po jej rozszyfrowaniu zmiany zostaną aktywowane. Sprytne, co?

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

"Wiedźmin 2" – twórcy szykują niespodziankę

Dodał: , · Komentarzy: 4

O drugiej części przygód Geralta z Rivii nie mówi się za wiele od pewnego czasu. Ostatni raz było o niej głośniej na targach gamescom, kiedy to pracownicy warszawskiego studia prezentowali za zamkniętymi drzwiami REDkit, czyli narzędzia modderskie. Nie tak dawno jednak na oficjalnej stronie gry pojawiło się odliczanie, które dobiegnie końca 23 listopada.

witcher 2, wiedźmin 2, cd projekt red

W sieci pojawiło się już wiele spekulacji na temat tego, co takiego zaprezentują REDzi 23 listopada. Najbardziej prawdopodobne wydaje się, że w końcu dane nam będzie zobaczyć potęgę REDkita. Inni twierdzą, że CD Projekt RED tego dnia ujawni nowe dodatki DLC. Pewna grupa graczy wierzy zaś, że zapowiedziana zostanie nowa gra. Cóż, pozostało jeszcze niecałe 29 dni do zakończenia odliczania. Miejmy nadzieję, że warto czekać.

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

Wiedźmin 2 – Walka dwoma mieczami

Dodał: , · Komentarzy: 8

Jak się okazało, CD Projekt Red planował w "Wiedźminie 2" dodać walkę dwoma mieczami. Co stanęło na przeszkodzie ku temu?

wiedźmin 2

Marek Ziemiak, przedstawiciel CD Projekt Red powiedział, że zastanawiali się nad dodaniem walki dwoma mieczami. Ostatecznie jednak z pomysłu zrezygnowali, gdyż okazał się zbyt trudny do realizacji. Jako główny powód podał fakt, że trzeba by było stworzyć skomplikowane animacje, a mieli tylko jednego kaskadera. Jak każdy nowy pomysł, dokładnie go przeanalizowali, aby wykryć jego minusy i plusy i przekonali się, że ciężkim zadaniem byłoby wprowadzenie go w życie.

A wy co myślicie o dodaniu walki dwoma mieczami? Uważacie, że dobrze się stało, że pomysł nie został zrealizowany?

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

Nie tak dawno informowaliśmy Was o o tym, że już wkrótce REDzi udostępnią narzędzia modderskie do "Wiedźmina 2". Edytor został już zaprezentowany na targach Gamescom, ale, niestety, wszystko odbywało się za szczelnie zamkniętymi drzwiami, w związku z czym najprawdopodobniej nie ma sensu szukać jakichkolwiek materiałów video na ten temat. Osoby chcące jednak wykazać się jak najszybciej w tworzeniu własnych przygód mogą już wkrótce mieć ku temu okazję, ponieważ przedstawiciele warszawskiego studia poinformowali, że już niedługo wystartują beta testy edytora.

wiedźmin 2, red engine, logo

Każdy chcący wziąć udział w beta testach edytora musi wypełnić specjalny formularz, który można znaleźć pod tym adresem. Zapisy trwają do 30 września, a spośród wszystkich zgłoszeń REDzi wybiorą tylko kilka.

Wczytywanie...