Premiera "Pożegnania Białego Wilka" – długo wyczekiwanego moda do Wiedźmina 2

1 minuta czytania

Nie podoba wam się oficjalne zakończenie "Wiedźmina 3"? Nienawidzicie Triss, Shani i Keiry? Od 1993 marzyliście o tym, aby "Coś się kończy, coś się zaczyna" było kanonem? Mam dla was świetną wiadomość! Po czterech latach oczekiwania twórcy z studia Rustine wypuścili "Pożegnanie Białego Wilka" mod do Wiedźmina 2, w którym przyjdzie nam przeżyć wesele Geralta i Yennefer. Jak wiadomo przed każdym weselem musi odbyć się uświęcony rytuał znany jako "wieczór kawalerski". I to nie byle jaki, ale najwspanialszy na północy!

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

Pierwsze co rzuca się w oczy to grafika. Twórcom udało się odtworzyć styl graficzny "Wiedźmina 3" i mod wygląda kropla w kroplę jak ostatnia część oficjalnych przygód Geralta, co biorąc pod uwagę, że premiera "Wiedźmina 2" miała miejsce niemal dekadę temu jest niemałym osiągnięciem. W ciągu trzech dni imprezy przeżyjemy wiele przygód, dokonamy grona wyborów, spotkamy starych znajomych zarówno tych z kart powieści jak i tych z gier, doświadczymy więcej niż jednego gorącego romansu i po tym co widziałem na jednym ze screenów zagramy Eskelem. Grać i nie umierać.

Mod waży 6 GB i jest dostępny w sześciu różnych językach: polskim, czeskim, rosyjskim, francuskim, angielskim i brazylijsko-portugalskim. Mod jest dostępny do pobrania stąd.

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów Wiedźmin 2: Zabójcy Królów Wiedźmin 2: Zabójcy Królów Wiedźmin 2: Zabójcy Królów Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

Źródło: www.moddb.com

Komentarze

0
·
Muszę wypróbować, bo z pierwszych recenzji wynika, że to dobrze zrobiony mod.
0
·
Mod jest Superrr!!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...