Arjan La Valette

1 minuta czytania

Arjan to syn Marii Luizy oraz starego barona La Valette’a, którego nie znamy z imienia. Jego przyrodnim rodzeństwem jest Anais oraz Bussy.

arjan, la, valettearjan, la, valette

Arjan nie chce ukorzyć się przed Foltestem i oddać mu królewskich bękartów, co doprowadza do oblężenia rodowej twierdzy przez wojska Temerii. Gdy go poznajemy, dowodzi własnym oddziałem i przysięga walczyć z królem, który pohańbił jego matkę.

SPOILER

Możemy przekonać Arjana do tego, by wraz z oddziałem poddał się Foltestowi. Wiedźmin twierdzi, że nie ma sensu przelewać krwi w sytuacji, gdy La Valette’owie wojnę przegrali. W tej sytuacji Arjan trafia do lochów, gdzie go potem możemy spotkać po tym, jak zostajemy oskarżeni o zabójstwo Foltesta.

Pragnie uciec z niewoli, w czym możemy mu wydatnie pomóc, tym samym korzystając z zamieszania i odzyskując własną wolność. Arjan podpala skład z oliwą, chociaż w wyniku wybuchu nie ginie. Spotykamy go w ostatnim rozdziale, w Loc Muinne, gdy będzie na własną rękę szukać porwanej siostry – Anais.

Równie dobrze możemy zabić Arjana i jego oddział podczas walki na wieży, co definitywnie kończy historię tej postaci. W przypadku takiego rozwiązania poznamy osobiście Marię Luizę, która stwierdzi, że jej syn zginął honorowo.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...