Vinson Traut

1 minuta czytania

Tekst zawiera spoilery.

vinson traut, vinson, traut

Vinson Traut to szlachcic niskiego urodzenia i były oficer w armii króla Henselta. Przyłączył się do spiskowców, którzy posługują się kwadratowymi monetami, jednak nawet wśród nich wyrobił sobie opinię chciwego i okrutnego człowieka, który zabija dla przyjemności. Nikt nie ma też wątpliwości co do tego, że dla własnego dobra szybko wydałby swoich towarzyszy. Co prawda Detmold dowiedział się o jego zdradzie, jednak Traut wymknął się obławie i od tamtego czasu ukrywa się.

Nie wiadomo, jak wszedł w posiadanie magicznego pancerza Seltkirka. Zbroja została na pewno zrabowana z ciała wielkiego wojownika tuż po bitwie o Vergen, jednak Traut mógł ją zdobyć na drodze przemocy. Pancerz sprawia, że w pojedynku dużo trudniej jest go pokonać, jednak potrzebujemy zbroi do tego, by pozbyć się upiorów z magicznej mgły.

Natkniemy się na Vinsona podczas rozpracowywania wątku kwadratowych monet w kaedweńskim obozie. Mężczyzna nie odda dobrowolnie zbroi Seltkirka, dlatego pancerz zedrzemy z jego martwego ciała.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...