Sheldon Skaggs

1 minuta czytania

sheldon skaggs, skaggs, sheldon

Sheldon Skaggs to krasnolud wyróżniający się łysą głową, rudą brodą oraz blizną, która zdobi jego prawy policzek. Jest ona pozostałością dość wojowniczego żywota tej postaci, która brała udział w bitwie pod Brenną i na Wzgórzach Sodden. Przyznaje także niechętnie, że "kiedyś robił dla Henselta". Bliżej poznamy tę postać, decydując się na Iorwetha pod koniec I aktu.

SPOILER

Tego oficera Ochotniczego Hufca Mahakamskiego spotykamy w Vergen, w otoczeniu wesołej grupki krasnoludów. Sheldon w rozmowie przyznaje, że nigdy nie podejmował się pracy w kopalni, gdyż umie robić dobrze tylko jedno – walczyć. Podobnie jak inni mieszkańcy Vergen, podporządkował się rozkazom Saskii, chociaż twierdzi, że „baba jest trochę zbzikowana”. Mimo to uważa, że jej wizja państwa, w którym obok siebie mogą żyć bez uprzedzeń przedstawiciele innych ras, jest możliwa do osiągnięcia.

Postać ta pomaga nam podczas oczyszczania vergeńskich kopalń oraz walczy w obronie miasta przed wojskami Kaedwen. Z Sheldonem siłujemy się na rękę, aby móc później pokonać tutejszego mistrza – Skalena Burdona.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...