Garwena

1 minuta czytania

garwena

Garwena to burdelmama z Flotsam, a więc prowadzi tutejszy zamtuz. Pierwszy raz tę postać spotkamy zaraz po wejściu do miasta, w trakcie wykonywania egzekucji z rozkazu Bernarda Loredo. Tutejsi mieszkańcy, głównie płci męskiej, darzą ją sporym szacunkiem, uważając, że mimo prowadzenia takiego, a nie innego interesu, jest to kobieta porządna.

SPOILER

Garwena pomaga nam podczas zadania "Na kacu", jednak wpierw musimy ją przekupić. Wydawać by się mogło, że to właśnie u niej możemy zamówić usługi kurtyzany, jednak w tym celu musimy porozmawiać z którąś z pracujących dziewczyn.

Jeśli w wyniku naszych działań dojdzie we Flotsam do fety z okazji pojmania Iorwetha, to w pokoju obok tego, gdzie mieszkała Sheala de Tancarville, zastaniemy Derae. Dziewczyna, z którą Garwena często spędza upojne chwile, mówi, iż jej pracodawczyni zeszła na dół. W chwilę później znajdujemy ciało burdelmamy, która się powiesiła.

Jeśli nie pomogliśmy przywódcy służb specjalnych Temerii, to we Flotsam dochodzi do rzezi nieludzi. Wtedy też, w pokoju obok tego zajmowanego przez czarodziejkę z Koviru, znajdziemy Garwenę, która opłakuje śmierć Derae. Wręczy nam list do Iorwetha, z którego treści wynika, iż pomaga elfowi.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...