"Wiedźmin 2" – twórcy szykują niespodziankę

1 minuta czytania

O drugiej części przygód Geralta z Rivii nie mówi się za wiele od pewnego czasu. Ostatni raz było o niej głośniej na targach gamescom, kiedy to pracownicy warszawskiego studia prezentowali za zamkniętymi drzwiami REDkit, czyli narzędzia modderskie. Nie tak dawno jednak na oficjalnej stronie gry pojawiło się odliczanie, które dobiegnie końca 23 listopada.

witcher 2, wiedźmin 2, cd projekt red

W sieci pojawiło się już wiele spekulacji na temat tego, co takiego zaprezentują REDzi 23 listopada. Najbardziej prawdopodobne wydaje się, że w końcu dane nam będzie zobaczyć potęgę REDkita. Inni twierdzą, że CD Projekt RED tego dnia ujawni nowe dodatki DLC. Pewna grupa graczy wierzy zaś, że zapowiedziana zostanie nowa gra. Cóż, pozostało jeszcze niecałe 29 dni do zakończenia odliczania. Miejmy nadzieję, że warto czekać.

Komentarze

0
·
0
·
Ostatnio motyw odliczania jest w modzie, z 3 podanych wersji, obstawiam 2 pierwsze, nie REDzi nie zaprezentują informacji o W3, zanim nie domkną sprawy z W2, czyli REDkit (prawdopodobnie to o nim dowiemy się nieco więcej 23 listopada), nie wykluczone jednak, że pojawią się informacje o nowych DLC wykonanych z jego pomocą. Właściwie to całkiem ciekawy pomysł, aby uhonorować jednego, czy dwóch modderów i dodać ich przygody w postaci DLC.
0
·
Ja jakoś niezbyt czekam na informacje o REDkit i mam nadzieję, że tak długie oczekiwanie oznacza, że dostaniemy ciekawszą wieść np. o dodatku do "Wiedźmina 2"
0
·
Weź pod uwagę, że pojawienie się REDkita, będzie właśnie taką zapowiedzią dodatków, kto wie, może nawet bardzo wielu.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...