dziki_lad

Pożegnanie Białego Wilka jeszcze w tym roku

1 minuta czytania

Przygoda z Geraltem z Rivii zakończona? Otóż nie do końca. Wprawdzie studio CD Projekt RED zakończyło opowieść dodatkiem "Krew i wino" do gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon", jednak fani uznali, że nie jest to wystarczające pożegnanie Białego Wilka.

pożegnanie białego wilka

Twórcy "Powrót Białego Wilka" do pierwszej części komputerowego "Wiedźmina" tym razem postanowili stworzyć opowieść na silniku "Wiedźmina 2: Zabójcy Królów" – zapewne z racji niewydanych wciąż narzędzi moderskich do "Dzikiego Gonu". Dodatek – zgodnie z jego przeznaczeniem – będzie nosił tytuł "Pożegnanie Białego Wilka".

pożegnanie białego wilka

Mimo że modyfikacja wymaga zainstalowanego "Zabójcy Królów", fabularnie będzie ona epilogiem historii, czyli rozgrywać się będzie po tym, co działo się w "Dzikim Gonie". Historia nie weźmie pod uwagę wyborów gracza, będzie zgodna z książkowym kanonem i opowie o weselu Geralta i Yennefer. Rozszerzenie zaoferuje wieczór kawalerski Białego Wilka, a także zdradzi graczom miłosne rozterki innych bohaterów. Przygoda ma być jednak przede wszystkim okazją do spotkania po raz ostatni wszystkich starych znajomych.

Produkcja dodatku trwa od stycznia bieżącego roku, jednak scenariusz powstawał już dużo wcześniej, nie ma więc mowy o przypadkach. Rozszerzenie powinno ukazać się do końca bieżącego roku.

pożegnanie białego wilka pożegnanie białego wilka pożegnanie białego wilka

Źródło: forums.cdprojektred.com

Komentarze

0
·
Jak wyjdzie, to z pewnością zagram i na pewno dział W2 uaktualnię. Szkoda, że nie da się tego zrobić do W3, ale twórcy nie popisali się przy udostępnianiu narzędzi. "Dwójka" nadal wygląda bardzo przyzwoicie, więc powinno być dobrze.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...