REDKit beta – Czyli twórz własny świat rodem z Wiedźmina 2

1 minuta czytania

Właściwie czym jest REDKit? Jak czytamy na stronie redkit.cdprojektred, REDKit to potężne narzędzie, za pomocą którego jesteśmy w stanie w przyjazny użytkownikowi sposób tworzyć niepowtarzalne krainy, wprowadzać własne postacie, tworzyć nowe zadania. Dzięki temu narzędziu możemy manipulować cyklem dnia i nocy, budować społeczności i całe światy oraz robić wszytko to, co niezbędne przy tworzeniu.

witcher, redkit, cdprojekt, cdproject

Nowe przygody, przygotowane przez naszą społeczność, są tuż na wyciągnięcie ręki. Przekonaj się na własnej skórze o kreatywności i zaangażowaniu fanów Wiedźmina 2, grając w stworzone przez nich przygody.

Każdy, kto lubuje się w grach z gatunku RPG, pokocha REDkit, gdyż podczas pracy z nim, jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia autora.

Od wczoraj na stronie oficjalnej edytora, znaleźć możemy wszelakie informacje o tym jak zacząć przygodę z tworzeniem, edytowaniem i modowaniem na silniku gry Wiedźmin 2. Jeśli chcesz się sprawdzić w tworzeniu lub po prostu chcesz zagrać w stworzony przez innych materiał, wejdź w ten link.

Komentarze

0
·
"przyjazny użytkownikowi sposób". Widocznie w odmienny sposób rozumiem znaczenie słowa "przyjazny", bo bez łopataologicznego tutoriala nawet drzewa nie umiem posadzić. Co nie zmienia postaci rzeczy, że dla ludzi o bystrzejszych od mojego umysłach może to być narzędzie na miarę pędzla VanGogha...
0
·
Przyjazny nie znaczy prosty, nie oszukujmy się moda do Wiedźmina nie napisze się od tak niezależnie od udostępnionego narzędzia. Czekam na efekty prac modderów, może być w co pograć.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...