Solucja "Wiedźmina 2" na GameExe!

1 minuta czytania

Pisanie solucji to potężny kawał strasznie niewdzięcznej roboty. Dziesiątki lokacji, setki dialogów, opcji, rozwiązań, przedmiotów – wszystko to trzeba opisać, opatrzyć stosowną ilustracją, poprowadzić zabłąkanego w grze gracza możliwie najprostszą ścieżką. Nie ma nawet co rozwodzić się nad wszystkimi godzinami spędzonymi przy wielokrotnym, ponownym przechodzeniu gry i odkrywaniu jej najdrobniejszych tajemnic, okupionym niezliczonymi powrotami do starych zapisów i robieniu wszystkiego jeszcze raz, i jeszcze raz, i jeszcze raz...

wiedźmin 2

Wszystko po to, by ostatecznie, po miesiącach pracy, ujrzeć pod swym dziełem anonimowy komentarz "Pff... Wcale nieprawda, ja zrobiłem to inaczej." tudzież "Ale badziewna solucja, ten zardzewiały miecz z tamtej skrzyni można sprzedać za 16, a nie za 15 orenów. LOL."

Są jednak tacy, którym nie straszne podobne scenariusze. Którzy w tylko sobie znanych celach (jak chociażby oświecenie bezradnych łowców potworów z GameExe) kleją tydzień po tygodniu przewodnik po jednej z najważniejszych gier ostatnich lat. Tak jest, moi drodzy, nasz niezrównany w swej nikczemnej życzliwości Courun Yauntyrr oddaje dziś w Wasze ręce kompletną solucję do gry "Wiedźmin 2: Zabójcy Królów"!

A zatem – do lektury i jazda! Teraz już wiecie jak pokonać problemy, które wcześniej przegięły pałę Waszej goryczy.

Przyznaję bez wazeliny i innych smarowideł, że Lloth może być dumna ze swego sługi, a GE ze swego redaktora. Tak się wstydliwie składa, że dopiero teraz przechodzę drugiego Wieśka po raz pierwszy i z czystym sumieniem mogę polecić tę solucję. Zwięzła, czytelna, przejrzysta, dokładanie taka, jaka być powinna. I zdecydowanie przyjemniejsza w odbiorze od pozostałych, które znajdziecie w innych, mrocznych, odrażających, nieciekawych, zapleśniałych, cuchnących stęchlizną i marną konkurencją miejscach.

Komentarze

0
·
Brawo dla Couruna!!!
Kawał dobrej roboty!
Loth (chociaż z FR) na 100% będzie zadowolona.
Widać, że się zespół nie obija (a to Tamc a to Cou)...
0
·
Spora praca, ładnie wykonane dużo screenów, tylko zastanawia mnie czym to się różni od solucji dostępnej w każdym pudełku z grą (która jest moim zdaniem bardzo konkretna)?
0
·
Jeśli pytasz o sens robienia solucji w sytuacji, gdy jest ona dodawana przez producenta do pudełka z grą, to nie każdy może zawsze po nią sięgnąć. Ktoś kupił grę w wersji elektronicznej, więc nie ma książeczki na półce z grami, ktoś gra na laptopie w podróży, komuś domowy nekker zeżarł poradnik itd Co więcej, samemu zawsze można opatrzyć solucję własnymi, dodatkowymi poradami, komentarzami itp.
0
·
Like he said.

Wprawdzie do cyfrowej wersji gry da się ściągnąć jakiś poradnik z CDP.pl, ale jak już miał bym korzystać z solucji, to wolę tę Couruna.

Poza tym znów napotykamy się tutaj z podejściem "po co to robić, skoro jest gdzie indziej". Na te zasadzie pół Internetu powinno w tej chwili wyparować.
0
·
Spokojnie można robić poradnik do Wiedźmina, ten oryginalny dołączany do gry do niczego się w praktyce nie nadaje. Jak miałem jakiś problem to poradnik nic mi nie pomógł i tak ;/
0
·
Tak już jest z oficjalnymi solucjami, że zawsze mają jakieś braki Więc również wolę solucję Couruna. A tak na marginesie - najgorsza oficjalna solucja, jaką w życiu czytałem, to ta do "NwN2". Kto im kazał pisać poradnik w formie opowieści z pierwszoosobową narracją?! Nie wspominając już o tym, że brakuje w niej sporej ilości zadań pobocznych, ważnych informacji oraz omówienia różnych wyborów - tam opisana jest tylko jedna droga, jedne decyzje. Koszmar.
0
·
To prawda, ten poradnik bardziej brzmi ,,jak ja to przechodziłem" niż poradnik

[Dodano po 30 sekundach]

Chodzi mi o te do NWN2.
0
·
Solucja super, siedzenie wieczorami i myślenie nad tym "jak to ująć" oraz gra w Wiedźmina na potrzeby innych, by mogli wyjść z czarnej dziury w której utknęli opłacała się. Praca dokładna staranna i przydatna, a to najważniejsze

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...