AoC: co z abonamentem?

1 minuta czytania

Mimo, że Age of Conan miało swoją premierę w Polsce już półtora miesiąca temu, cena abonamentu wciąż nie jest znana. CD Projekt negocjuje ją wraz z zagranicznym wydawcą i choć nic jeszcze nie zostało postanowione, to Krzysztof Szulc z CDP zapewnia, że gracze nie będą zawiedzeni.

W ciągu trzech tygodni do sklepów trafiło milion egzemplarzy AoC, czyli jednym słowem jest to ogromny sukces, porównywalny do wyników, jakie osiągnął World of Warcraft. Co nie zmienia faktu, że premiera miała miejsce już półtora miesiąca temu, a na temat abonamentu wciąż trwają dyskusje. Po sieci chodzą plotki, że gracz będzie musiał za miesiąc grania zapłacić 30 zł. Czy to nie kusząca kwota?

Głos w tej sprawie zabrał Krzysztof Szulc: "Wysokość opłat abonamentowych to delikatny temat, który długo negocjowaliśmy z zachodnim wydawcą. Do ujawnienia tej informacji potrzebna jest zgoda obu stron, a w tej chwili jest na to jeszcze za wcześnie" – powiedział kierownik działu marketingu w CD Projekt. "Perspektywa obniżonego o 40% miesięcznego abonamentu jest rzeczywiście bardzo kusząca i nie dziwię się, że wywołuje ożywione dyskusje na forach i blogach. Myślę, że kiedy wkrótce ogłosimy obowiązujące stawki, gracze nie będą zawiedzeni" – dodał.

Zatem pozostaje nam czekać na werdykt...

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...