Excorant Władca Gargulców (Excorant the Golem Master)

1 minuta czytania

Excorant Władca Gargulców

Niesławne gargulce Kheshatty, miasta magów przez długi czas straszyły ludzi. Jednakże znalazł się jeden szalony adept mrocznych sztuk, który poświęcił się ich studiowaniu, aby odkryć sekret ich powstania. Częściowo odniósł sukces i dlatego gorączkowo kontynuuje swoje prace nad odkrywaniem ich nieczystej natury.

Głęboko w Cytadeli Czarnego Kręgu (Black Ring Citadel), konstrukcji pogrzebanej daleko od światła słonecznego, pracuje Excorant, czarnoksiężnik potrafiący ukształtować kamień i stworzyć dzięki temu kpinę ludzkiego życie – mroczne gargulce. Istoty najeżone kłami i szponami zdolnymi rozedrzeć zbroję, przebić tarczę, rozerwać ciało na strzępy...

Eksperymenty Excoranta wymagają ciągłej dostawy ofiar. Kryminaliści, nędznicy i szaleńcy są dopełnieniem niewolników, zapomnianych więźniów oraz mieszkańców Kheshatty, którzy mieli nieszczęście zostać porwanymi z ulic i slumsów. To co dzieje się z ciałami ofiar podczas haniebnego poświęcania ich w procesie tworzenie jest nie do opisania. Jedyne co po nich pozostaje to zwłoki z otwartymi klatkami piersiowymi, pozostawione pod łukowatą bramą laboratorium. Po tym wszystkim zostaną one zutylizowane przez magów Czarnego Kręgu.

Alchemiczne wywary i plugawe mikstury, których używa Excorant do animowania kamiennych wartowników są nieznane. Mag wraz ze swoimi kamiennymi sprzymierzeńcami chroni dokładnie swoich formuł przed zazdrosnymi rywalami.

Oprócz swoich alchemicznych mikstur i nieludzkiej eskorty posiada on jeszcze inną moc, dzięki której niebezpieczni Czarni Magowie (Black Mages) pozostają ciągle na straży. Wieczne życie nieporównywalnie gorsze od śmierci…

Źródło: community.ageofconan.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...